Samsun'un Tekkeköy ilçesi Kerpiçli Mahallesi'nde yaşayan Talip Kocaboz (65), eşi Firdevs Kocabaz ile birlikte fındık bahçesinde çalışmaya gitti. Yaşlı çift, bahçedeki işleri bittikten sonra eve döndü. Talip Kocaboz odunları düzeltmek için dışarıda kalırken eşi yemek yapmak üzere eve girdi. Firdevs Kocabaz, yemek hazır olunca kocasını çağırmak üzere bahçeye çıktı.

Kadın, eşini hareketsiz halde yatarken görünce olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Olay yerine sevk edilen ekipler, şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Kocaboz'un kesin ölüm sebebi, otopsi sonucu belli olacak.

Kayıp olarak aranan adam aracında ölü bulundu! Kayıp olarak aranan adam aracında ölü bulundu! Antalya Akseki'de kayıp olarak aranan adam korkunç bir halde bulundu. Vatandaşlar kamyonette hareket etmeyince fark etti...

Yaşlı adam 20 metre derinliğindeki kuyuda ölü bulundu Yaşlı adam 20 metre derinliğindeki kuyuda ölü bulundu Antalya’da yaşlı bir adam, evinin bahçesindeki yaklaşık bir buçuk metre genişliğinde 20 metre derinliğinde kuyuda ölü bulundu.