Kırıkkale Yahşihan'da ikamet eden 60 yaşındaki Kadir Hacıbaloğlu, dün sabah site otoparkındaki arabasının yanına gitti. Hacıbaloğlu, aracının tamponuna ve bazı bölümlerine zarar verildiğini gördü. Sitenin güvenlik kamerası kayıtlarını seyredince hayatının şokunu yaşadı. Aracına zarar verenlerin, sürekli beslediği köpekler olduğunu gördü. 

"ONLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM"

Çocukluğundan beri sokak hayvanlarına baktığını aktaran Hacıbaloğlu "Emekli maaşımın üçte biriyle mama alıyorum, hayvanlara dağıtıyorum. Bir buçuk haftadır şehir dışındaydım. O yüzden köpekleri besleyemedim. Onlar da bana ders vermek istemiş.

 

Aracın altına girip kablolarını bile parçalamışlar. Tekrar gidip mama verdim, gönüllerini aldım. Hepsinden özür diliyorum" diye konuştu.

Binmeye kıyamadığı arabasını streç filmlere sarıyor Binmeye kıyamadığı arabasını streç filmlere sarıyor İzmir’in Tire ilçesinde klasik araç tutkunu olan Karadişoğlu, bayramdan bayrama çıkardığı arabasına binmediği zamanlarda streç filmle koruyor.

Ev ve arabası bitkilerin içinden ancak 2 günlük çalışmayla kurtarıldı Ev ve arabası bitkilerin içinden ancak 2 günlük çalışmayla kurtarıldı İngiltere’de 70 yaşlarındaki emekli Christopher Tull’un Kent şehrindeki evinin önü ve arabası, ihmal sebebiyle 12 senede ağaçlar, sarmaşıklar ve çalıların içinde kayboldu.