Gaziantep'te yakınlarının haber alamadığı çobandan kötü haber geldi. Kırsal alanda keçilerini otlatmaya giden şahsın cansız bedeni ekipler tarafından bulundu.

ARAZİ TARAMASINDA CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Yeşilyurt Mahallesi'nde hayvanlarını otlatmaya giden 61 yaşındaki Ömer Saydan’dan haber alamayan yakınları, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine haber verdi. Ekipler, yaptığı arazi arama taramasında Saydan'ı yerde hareketsiz yatarken buldu. Olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekipleri, Saydan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Cenaze, otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Balık tutmaya gitti cesedi geldi Balık tutmaya gitti cesedi geldi Samsun'da bir şahıs, balık tutmak üzere bindiği teknede ölü olarak bulundu.

24 yaşındaki genç ölü olarak bulundu 24 yaşındaki genç ölü olarak bulundu Malatya’da 24 yaşındaki bir genç yol kenarında ölü olarak bulundu. Yapılan incelemede gencin vurularak öldüğü belirlendi.

Pendik'te karı koca ölü olarak bulundu Pendik'te karı koca ölü olarak bulundu Pendik'te Ukrayna uyruklu olduğu iddia edilen bir kadın kocası ile birlikte ölü bulundu.