Adıyaman’da Hocaömer Mahallesi'nde SGK İl Müdürlüğü yakınlarında oto yıkamacısı bulunan Suat B’ye (34), henüz belirlenemeyen bir nedenle sokakta yanından geçen hafif ticari aracın içerisinden silahla ateş edildi. Mermilerin hedefi olan Suat B, kanlar içerisinde yere yığılırken çevredeki vatandaşlar ise korku ve paniği bir arada yaşadı.

Yaralanan Suat B., olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalesinin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis ekipleri ise şüpheli şahısların peşine düştü.

POLİS EKİPLERİ ÖNÜNÜ KESEREK YAKALADI

Polis ekipleri yaptıkları çalışmalar neticesinde olayın 2 şüphelisini, Gölbaşı Caddesi üzerinde araçlarıyla ilerlerken önünü keserek yakaladı. Kıskıvrak yakalanan olayın şüphelileri gözaltına alındı.

Şahıslar, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

Öte yandan hastanede tedavi altına alınan Suat B’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Eski vekil ağabeyine kurşun yağdırdı Eski vekil ağabeyine kurşun yağdırdı Tekirdağ'da eski Milletvekili Kemalettin Nalcı, iddiaya göre miras yüzünden tartıştığı ağabeyini silahla bacağından vurdu.

Kaza yaptı, kendisini uyaranları kurşuna dizdi Kaza yaptı, kendisini uyaranları kurşuna dizdi Bursa İnegöl'de iki araç çarpıştı. Ardından sürücüler kavgaya tutuştu. Bundan rahatsız olan mahalleli araya girince silahla vuruldu.

Zurna çalmaya düğüne gitti, kurşunların hedefi oldu Zurna çalmaya düğüne gitti, kurşunların hedefi oldu Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Kesikkeli köyünde bir düğünde sıkılan tabancadan çıkan kurşun, zurna çalan çalgıcıya isabet etti.