Kars Sarıkamış’ta esrarengiz bir olay yaşandı. Akşam saatlerinde beyaz giyimli bir kişinin cadde ortasında tuhaf hareketler ederek ortadan kaybolması vatandaşlar arasında şaşkınlıkla karşılandı. Korku filmi sahnelerini anımsatan görüntüler cep telefonuyla kaydedildi.

GÖRÜNTÜLER TIKLANMA REKORLARI KIRDI

Sarıkamış’ta beyaz çarşafla caddeye çıkan takma saçlı birisi yaptığı hareketlerle biran da sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı. Caddenin ortasına çöken, daha sonra ayağa kalkarak araçların üzerine giden ve koşarak ortadan kaybolan kişi vatandaşlar tarafından anbe an cep telefonuyla kaydedildi.

Vatandaşlar tarafından kaydedilen ve daha sonra sosyal medya da paylaşılan görüntülerin kime ait olduğu ise bilinmiyor.

Evinde uyurken bir anda kendini yeraltında buldu! Nasıl olduğunu duyunca şoke oldu Evinde uyurken bir anda kendini yeraltında buldu! Nasıl olduğunu duyunca şoke oldu Meksika'da bir vatandaş evinde uyurken uyuşturucu kaçakçılarının açtığı tünele düştü. Neye uğradığını şaşıran şahıs, gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

Evine değil, zemine girdi! Bir anda kendini yeraltında buldu Evine değil, zemine girdi! Bir anda kendini yeraltında buldu Evine giden vatandaş, kaldırımın çökmesi üzerine bir anda kendini yeraltında buldu.