İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde okuyan son sınıf öğrencisi Ömer Pural (23), önceki gün akşam saatlerinde 4. Levent’te yarı zamanlı çalıştığı kaya tırmanışı salonuna geldi. Mesai bitimi iş arkadaşı Barış G, kendisine dükkânı kapatacağını ve çıkmaları gerektiğini söyledi. Pural ise biraz işi olduğunu belirtip “Sen çıkabilirsin” dedi.

CESEDİ BULUNDU

Evine giden Barış G, sabah iş yerine geri döndüğünde korkunç bir manzarayla karşılaştı. Pural’ı barfiks demirine asılı hâlde buldu. Olay yerine çağırdığı sağlık ekipleri, öldürdüğü belirlenen gencin cesedini Adli Tıp Kurumuna kaldırdı. 

POLİS KAMERALARI İNCELEYECEK

Polis ekipleri de güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. İntihar ettiği düşünülen gencin, kesin ölüm sebebi otopsi ile belli olacak. 

5 AY ÖNCE SEVGİLİSİNDEN AYRILMIŞ

Bu arada, Pural’ın üniversitenin Dağcılık Kulübü’nde olduğu, bu sporla ilgilendiği öğrenildi. Beş ay önce ise sevgilisinden ayrıldığı belirtildi. 

Manisa'da 20 öğrenci zehirlendi! Manisa'da 20 öğrenci zehirlendi! Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 20 öğrenci, yedikleri yemek sonrasında zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

15 gün sonra mezuniyeti vardı! Üniversite öğrencisi genç kızdan acı haber geldi 15 gün sonra mezuniyeti vardı! Üniversite öğrencisi genç kızdan acı haber geldi Erzurum Atatürk Üniversitesi öğrencisi olan iki genç kız mezuniyet için görüşmeleri sonrası dönüş yolunda karşıdan karşıya geçerken otomobil çarpması sonucu ağır yaralandı. Kazada Nezahat Tanas hayatını kaybederken, ağır yaralanan Zeynep Bağrıyanık da bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Üniversite öğrencisi Karadeniz'e atlayarak intihar etti Üniversite öğrencisi Karadeniz'e atlayarak intihar etti 23 yaşındaki üniversite öğrencisi arkadaşlarına veda mesajı attıktan sonra, denize atlayıp intihar etti.