Kocaeli’de yaşayan koyu Trabzonspor taraftarı, saçlarını bordo mavi renklere boyattı. 31 yaşındaki Ünal Demirci, saçlarından dolayı yürüdüğü her yerde insanların ilgisini toplamaya başladı. Şampiyonluğun coşkusuyla böyle bir değişiklik yapmak istediğini söyleyen Demirci, yüzünü de boyatmayı düşündüğünü ama alerjiden çekindiği için yalnızca saçlarına boya yaptığını söyledi. Şimdiye kadar kimsenin tepkisini çekmediğini de dile getiren Demirci, bu anıları kendisine yaşattığı için Trabzonspor’a teşekkürlerini iletti.

YÜZÜM YERİNE SAÇLARIMI BOYADIM

Saçını boyatmaya nasıl karar verdiğini anlatan Ünal Demirci, “38 yıl sonra tekrar şampiyon olduk. Aslında yüzümü de boyatacaktım ama alerji yapar diye boyatmadım. Bir değişiklik olsun istedim. Gidip kuaföre bordo mavi renk olup olmadığını sordum, o da olduğunu söyledi. Ben de boyattım. Aşırı derecede ilgi gördü. Herkes çok beğenip fotoğraf çektirmek istedi” dedi.

FOTOĞRAF ÇEKİLMEKTEN KUTLAMA YAPAMADIM

Şampiyonluk kutlamalarında saçlarına olan ilginin çok fazla olduğunu anlatan Demirci, “Şu ana kadar ters tepki veren olmadı. Hatta İzmit’teki şampiyonluk kutlamasında da çok fazla fotoğraf veya video çektirmek isteyen oldu. İstanbul’daki şampiyonluk kutlamasına gittiğimde de aynı şekilde oldu. Herkesle fotoğraf çekilmekten kutlamaları bile doğru düzgün yapamadım. Kutlama yaptığımız esnada birisi omzuma değdi. Arkama döndüğümde bir teyze, ‘Senin yüzünden oğlumla tartışıyorum, kavga ediyorum. Senin saçını görüp çok beğendi. Ben de boyatmak istiyorum diye tutturdu’ dedi” şeklinde konuştu.

Şampiyonluk coşkusunun içinde hala sürdüğünü belirten Demirci, “Şu anda bile, hala içimdeki heyecanı atamadım. Bu güzel anları bize yaşattığı için Trabzonsporumuzu tebrik ediyoruz. Bazı olaylar da oldu, kutlamalara engel olanlar da oldu. Onlara da buradan şunu demek isterim; bütün takımlar aynı şekilde kutlasın” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'dan şampiyonların filosu... Kupa töreni için hazırlıklar tamamlandı Trabzonspor'dan şampiyonların filosu... Kupa töreni için hazırlıklar tamamlandı Trabzonspor şampiyonluk kupasını yarın alacak... Bordo-Mavililer 70'lerdeki şampiyonluklarında olduğu gibi Karadeniz'den motorlarla, takalarla "şampiyonların filosu" oluşturacak. Bordo-Mavililer uzun yıllar unutulmayacak bir kutlamaya hazır.

Oğuzhan Özyakup Trabzonspor'la anlaştı! 100 milyon euro değil, bedavaya gidiyor... Oğuzhan Özyakup Trabzonspor'la anlaştı! 100 milyon euro değil, bedavaya gidiyor... Bir dönem ismi Chelsea ve Napoli gibi Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle anılan ve Beşiktaş'ta kaptanlığa kadar yükselen Oğuzhan Özyakup, kariyerini yeniden ayağa kaldırmak için şampiyon Trabzonspor'u seçti.

Nwakaeme'den yeni sözleşme açıklaması... "Trabzonspor taraftarlarından özür dilemek istiyorum" Nwakaeme'den yeni sözleşme açıklaması... "Trabzonspor taraftarlarından özür dilemek istiyorum" Trabzonspor'daki geleceği merak edilen Nijeryalı yıldızı Anthony Nwakaeme, Fenerbahçe iddialarını yalanladı... 33 yaşındaki forvet sözleşme konusuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıkıyor Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıkıyor Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları nerede yapılacak? Ne zaman? Bilet fiyatları nedir? DJ performansları, horon ve kolbastı şovları gibi geceye renk katacak gösteriler de planlandı. Detaylar haberimizde....