Adıyaman’da Hocaömer Mahallesi Adıyaman Belediyesi yakınlarında iki grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma sopalı kavgaya dönüştü.

Bir birine saldıran şahıslara olay yerine gelen polis ekiplerince müdahale edildi.

MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

Ölen yada yaralananın olmadığı olayda bir araç ile bir iş yerinin camlarında maddi hasar meydana geldi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Tapu anlaşmazlığı taşlı sopalı kavgaya dönüştü: Çok sayıda yaralı ve gözaltı var Tapu anlaşmazlığı taşlı sopalı kavgaya dönüştü: Çok sayıda yaralı ve gözaltı var Tapu anlaşmazlığı nedeniyle iki grubun arasında taşlı ve sopalı kavga çıktı. Sokak ortasındaki kavgada 10 kişi yaralandı, 8 kişi gözaltına alındı

Taksicilerin müşteri kavgası: Caddeyi ringe çevirdiler Taksicilerin müşteri kavgası: Caddeyi ringe çevirdiler Beşiktaş’ta müşteri kavgasına tutuşan iki taksici birbirine girdi. Caddeyi boks ringine çeviren taksicilerin kavgası kameraya anbean yansıdı.

Laf atma kavgası kanlı bitti: Defalarca kez bıçakladı, başına tekmeyle vurdu Laf atma kavgası kanlı bitti: Defalarca kez bıçakladı, başına tekmeyle vurdu Tekirdağ’da otomobildeki 2 kişiyle yolda geçen 2 yaya arasında laf atma nedeniyle kavga çıktı. Kan dökülen kavgada 1 kişi sırtından ve bacağından çok sayıda bıçak darbesi alarak yaralandı.