İstanbul Belikdüzü’nde H.Ö. isimli bir emekli polis memuru, yanındaki genç kadını elindeki silahla vurdu. Nedeni henüz bilinmezken H.Ö. aynı silahla başına ateş ederek intihar etti. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, o anlar güvenlik kameralarına yansıdı. 

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ 

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede incelemeler yaparken, sağlık ekipleri yaralı kadına ilk müdahaleyi etti. Ekipler, yaptıkları incelemelerde H.Ö.’nün olay yerinde hayatını kaybettiğini belirtti. 

YARALI GENÇ KADIN KURTULAMADI 

Yaralı Y.K. isimli kadına müdahale eden sağlık ekipleri, olay yerinde kadına kalp mesajı yaptı. Sedye ile ambulansa alınan kadın hastaneye kaldırıldı. Yaralı genç kadın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

KORKUNÇ CİNAYET KAMERALARA YANSIDI 

Korkunç cinayet ise güvenlik kameralarına yansıdı. Ortaya çıkan görüntülerde, H.Ö.'nün yerde yatan kadını tekmelediği, sonrasında elindeki silahı kadına doğrultarak ateşlediği, en sonunda ise silahı başına doğrultarak ateşlediği görülüyor.

“KADINA VURMAK NE DEMEK” 

Olayın görgü tanığı Mehmet Yılmaz, yaşananları gözyaşları ile anlatarak, "Biz şirketteydik. Ne olduğunu duymadık. Kadınlara yapılan bu hareketleri istemiyoruz. Erkekliğimden utandım. Böyle bir şey olamaz. Kadını vurmak ne demek" dedi.

Tartıştığı polisi silahla vuran genç kız daha sonra intihara kalkıştı Tartıştığı polisi silahla vuran genç kız daha sonra intihara kalkıştı Mersin'de yaşanan olayda tartıştığı polisi kazara vuran genç kız daha sonra intihara kalkıştı. İkisi de hastaneye sevk edilirken genç kızın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Tanık olarak dinlenecekti şüpheli şekilde öldü: Yazıcıoğlu'nun koruma polisinin ölümü soruşturulacak Tanık olarak dinlenecekti şüpheli şekilde öldü: Yazıcıoğlu'nun koruma polisinin ölümü soruşturulacak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisi Erol Yıldız'ın ölümüne ilişkin soruşturma başlattı.

Tanık olarak dinlenecekti, Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisi feci şekilde öldü Tanık olarak dinlenecekti, Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisi feci şekilde öldü BBP merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun bir dönem yakın korumalığını yapan polis memuru kendi aracının altında kalarak hayatını kaybetti. Polis memuru Erol Yıldız 23 Mayıs’ta görülecek olan Yazıcıoğlu davasında tanık olarak dinlenecekler arasında yer alacaktı.