Samsun İlkadım ilçesinde plakasız motosikletle gezen Y.C.D. (24) polis tarafından durduruldu. Şahsa ceza kesilip aracı çekiciye yüklendi. Y.C.D, eve gidip otomobilini aldı, bir süre sonra çekicinin önünü kesti. Ardından motosikletini alıp kaçtı. Motosikletini bir yere saklayan genç, daha sonra otomobilini bıraktığı yerde alıp evinin önüne park etti. 

Bu olay sonrası polis zanlının peşine düştü. Ekiplerin kendisini aradığını öğrenen Y.C.D. polis merkezine giderek teslim oldu. "Açıktan hırsızlık" suçundan adliyeye sevk edilen şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Adana'da pes dedirten hırsızlık! Mezarın demir korkuluklarını çaldılar Adana'da pes dedirten hırsızlık! Mezarın demir korkuluklarını çaldılar Adana'da hırsızlar bir mezarlığın demir korkuluklarını çaldı. Anneannesinin mezarlığının demir korkulukları çalınan adam ise “Artık dirileri bıraktılar ölüleri soyuyorlar” dedi.

Kan donduran olay: Hamile kadını öldürttü, karnından bebeğini çaldı Kan donduran olay: Hamile kadını öldürttü, karnından bebeğini çaldı Kolombiya'da düşük yaparak bebeğini kaybeden 23 yaşındaki kadın, kiralık katil tutarak hamile olan evsiz bir kadını öldürttü. Kadının karnından bebeği çalan ve bu iş için kiralık katile 5 bin dolar ödeyerek korkunç bir olaya imza atan kadının planı, bebeğin hastane kontrolünde ortaya çıktı.