"Neden baktın?" tartışması, kanlı bitti. Samsun'da yolda yürüryen 2 arkadaş, "Neden baktın?" tartışmasında bıçaklı, sopalı ve yumruklu saldırıya uğradı. Talihsiz gençler yaralanarak hastaneye kaldırıldı. 

7-8 KİŞİ SALDIRMIŞ

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Çatalarmut Mahallesi'nde saat 20.30 meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki grup arasında yolda yürürken "Neden baktın?" meselesi yüzünden çıkan tartışmada bıçaklı, sopalı ve yumruklu saldırıya uğrayan arkadaşlardan B.T.(19) sol bacağının iki yerinden bıçaklanarak ve kafasına silah kabzası ile vurularak yaralanırken, V.C.A.(22) ise sopa ve yumruklu saldırıda darp sonucu yakalandı. Kanlar içinde kalan iki arkadaş ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılar, kendilerine 7-8 kişinin saldırdığını söylediler. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Mardin otogarında taşlı sopalı kavga, yaralananlar var Mardin otogarında taşlı sopalı kavga, yaralananlar var Mardin'in Kızıltepe ilçesindeki otogarda taşlı sopalı kavga çıktı. Öfkesine hakim olamayan iki tarafından tartışması polisin biber gazlı müdahalesi ile son buldu, yaralananlar var...

Taşlı sopalı miras kavgası! Taşlı sopalı miras kavgası! Şanlıurfa'da, miras yüzünden birbirine giren kardeşler; taşlar ve sopalarla birbirine saldırdı.

İki aile arasında silahlı taşlı sopalı kavga: 8 yaralı İki aile arasında silahlı taşlı sopalı kavga: 8 yaralı Kilis’in Musabeyli ilçesine bağlı Yedigöz köyünde iki aile arasında çıkan silah, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 8 kişi yaralandı.

Adıyaman’da komşular arasında taşlı sopalı inek kavgası: 9 yaralı Adıyaman’da komşular arasında taşlı sopalı inek kavgası: 9 yaralı Adıyaman’da tarlaya giren inek yüzünden komşular arasında kavga çıktı. Kavgaya akrabaların da dahil olmasıyla taş ve sopalar havada uçuştu. Olayda kadın ve çocuklar olmak üzere 9 kişi yaralandı