İzmir'in Bayraklı ilçesinde meydana gelen olayda borcunu istemeye gelen adamı çıkan kavgada öldüren zanlı yakalandı. Dün akşam  Zülküf Bayram (43) ile M.E. (26) ve K.T. (35) arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın ardından tabancayla ateş açılması sonucunda Zülküf Bayram göğüs ve sırt bölgesinden, M.E. ise ayağından yaralandı. İhbar üzerine ola yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Yaralılardan durumu ağır olan Bayram, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, tedavisi tamamlanan M.E. ise polis tarafından gözaltına alındı. Olayın ardından kaçan ve cinayet şüphelisi olduğu ileri sürülen K.T.’yi yakalamak için geniş çaplı araştırma başlatıldı.

BORCUNU İSTEDİ DİYE ÖLDÜRDÜ

Olayın ardından kaçan şüpheli K.T., bugün polis tarafından yakalanırken gözaltına alınan K.T.'nın polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi. Öte yandan şüpheli K.T.'nin Zülküf Bayram'a bir miktar borcu olduğu, Bayram'ın borcunu ödemediği için uyardığı K.T. tarafından çıkan tartışmada silahla vurularak öldürüldüğü öğrenildi.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Tefeciden aldığı borç yüzünden canına kıymak istedi Tefeciden aldığı borç yüzünden canına kıymak istedi Adana’da bir kadın tefeciden aldığı 22 bin TL’yi borç verdiği kişiden geri alamayınca sulama kanalına atlayıp canına kıymak istedi. Polis ve çarşı mahalle bekçileri kadını sulama kanalına atlayacağı sırada yakalayarak kurtardı.

Kayıp olarak aranan adam borç yüzünden kaçırılmış Kayıp olarak aranan adam borç yüzünden kaçırılmış Mersin’in Mut ilçesinde kayıp olarak aranan 4 çocuk babası Abdullah Aksaz (31), bulundu. Aksaz, kefil olduğu bir kişinin borcunu ödememesi üzerine alacaklılar tarafından kaçırıldığını öne sürdü.

İzmir'de borç yüzünden cinayet İzmir'de borç yüzünden cinayet İzmir'in Karabağlar ilçesinde alacak verecek yüzünden çıktığı ileri sürülen tartışmada, 25 yaşındaki S.B., tabanca ile Abdullah Malay'ı öldürdü.