Evden yayılan kötü koku komşuları harekete geçirdi. Kokunun kaynağını merak eden komşular polise haber verince gerçek ortaya çıktı. 60 yaşlarında olduğu tahmin edilen adam evinde ölü olarak bulundu.

İstanbul Avcılar'da Denizköşkler Mahallesi’nde gerçekleşen olayda iddiaya göre dairesinde tek yaşayan 60’lı yaşlardaki Yunis Irmak’ın evinden koku yayılmaya başladı. Koku’nun kaynağını merak eden Irmak’ın komşuları durumu emniyet güçlerine bildirdi.

ÖLÜ OLARAK BULUNDU

İhbar üzerine apartmana giden polis ekipleri, Irmak’ı evinde ölü olarak buldu. Olay yerine incelemeye gelirken, Irmak’ın cesedi cenaze aracına yerleştirildi. Yunis Irmak’ın ölüm nedeni henüz bilinmezken konu ile ilgili emniyet güçlerinin araştırması devam ediyor.

'KİMSESİ YOK, 4-5 AYDIR KİRA VERMİYORMUŞ'

Konu ile ilgili konuşan Yunis Irmak'ın komşuları “Bazen kokular geliyordu ama içeride cenaze olduğunu bilmiyordum. Ben iki senedir buradayım, adamın yüzünü bile görmedim. Kimi kimsesi yok, 4-5 aydır kirayı veremiyormuş. Ev sahibi çıkartacağız demişti. Bize söyleseydi bakardık, aç mı açıkta mı?” dedi.

'EVDE 10 GÜN ÖLÜ KALMIŞ'

Olay hakkında konuşan mahalle sakini Cevdet Karabulut, “Adam tek başınaymış. 10 gündür evinde ölü kalmış. Kimsesi yokmuş. Gelen kokudan polislere haber vermişler” diye konuştu.

Avcılar'da bir kişi yolda yürürken motosikletli saldırganlar tarafından öldürüldü Avcılar'da bir kişi yolda yürürken motosikletli saldırganlar tarafından öldürüldü İstanbul Avcılar'da bir kişi yolda yürüdüğü esnada motosikletli saldırganlar tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Avcılar’da alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 ölü Avcılar’da alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 ölü İstanbul Avcılar'da iki kişi arasında yaşanan alacak verecek meselesi silahlı tartışmaya döndü. Tartışmanın daha da büyümesiyle bir kişi silahla vurularak öldürüldü.

Mardin'de define avcılarına suç üstü yakalandı Mardin'de define avcılarına suç üstü yakalandı Mardin’de jandarma define bulmak için kaçak kazı yapanları suç üstü bastı.