1996 model otomobiline çocuğu gibi baktığını aktaran emekli Ferdi Aşıroğlu, otomobilinin özelliğinin fabrika çıkışı ayarlarında olduğunu söylüyor.

20 BİN LİRAYA ALDIM

2018 yılında aldığı otomobili için 3 yıl emek harcadığını anlatan Aşıroğlu; "2018 yılında ben otomobilimi 20 bin liraya aldım. O dönemki şartlarla şimdiki şartlar aynı değil. Ben yaptığım müzik sistemi ile birlikte 100 bin lira istiyorum" dedi.

96 MODEL HER ŞEYİ ORİJİNAL

Kırşehir'de, yaşayan ve otomobilin ikinci sahibi olan Aşıroğlu, "Otomobilin her şeyi orijinal, kesinlikle oynama yok. Orijinal otomobil fabrika çıkışı gibi, koltuk döşemeleri dahi deformesiz ve fabrikadan çıktığı şekilde duruyor. Normal şartlarda ben otomobilimi satma taraftarı değilim ama müşterisi çok. Nazar değecek diye de satmak istiyorum" diye konuştu

Yerli otomobil Togg son durumu paylaştı: Neredeyse tamamlandı Yerli otomobil Togg son durumu paylaştı: Neredeyse tamamlandı Türkiye'nin ilk yerli elektrikli otomobili Togg geliştirilmeye devam ediyor. Türkiye'nin Otomobil Grubu Girişimi (Togg), resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı yeni bir paylaşım ile Gemlik'teki fabrikaya ilişkin son durumu aktardı.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Yerli otomobil 2023'te trafikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Yerli otomobil 2023'te trafikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobilin önümüzdeki yıl banttan ineceğini açıkladı. Hisarcıklıoğlu, TOGG'un 2023'ün ilk ayında trafiğe çıkacağını belirtti.

Saatte 530 kilometreye ulaşıyor! İşte dünyanın en hızlı otomobilleri Saatte 530 kilometreye ulaşıyor! İşte dünyanın en hızlı otomobilleri Dünyanın en hızlı otomobilleri listesi her geçen gün güncelleniyor, otomobil devleri 'en hızlı araç' için adeta birbiriyle yarışıyor. Araç tutkunlarını cezbeden modeller, hem görüntüleriyle hem de özellikleriyle zirveye oynuyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı sektörde son araçlarla birlikte liste değişti, 2022 en hızlı araçlar güncel listesi belli oldu.

İkinci el otomobil piyasasında hareketlilik başladı İkinci el otomobil piyasasında hareketlilik başladı Türkiye'de ikinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında hareketlilik yaşanıyor. Satışlar mart ayına kıyasla yüzde 29, geçen yılın nisan ayına kıyasla yüzde 34 ve son 3 yılın ortalamasına bakıldığında ise yüzde 39 artış kaydedildi.