Aksaray’ın Eskil ilçesinde yaylalara giden ve il özel idaresi sınırları içerisinde yer alan yolların bozuk olmasını protesto eden ilçe ve yayla halkı ilginç bir yönteme başvurdu. Büyük çukurların oluştuğu yoldaki çukurlara ağaç diken vatandaşlar, kendilerince bozuk yollara tepki gösterdi.

ÇUKURLARA AĞAÇ DİKTİLER

Eskil ilçesi ile Kaputaş başta olmak üzere birçok yaylayı bağlayan yoldaki çukurlara ağaç ekildiğini görenler ise gözlerine inanamadı. Bölge halkının daha önce yolun çukurlarla dolu hale gelmesine tepki gösterdiği ve yetkililerden yardım istediği öğrenildi. Vatandaşların, Eskil ilçesiyle Kaputaş, Sülüklü, Emirhacı ve Çetehasan yaylalarını birbirine bağlayan yolun genişletilerek yeniden yapılmasını istediği öğrenildi.

İlginç anlar: Kadınlar protesto etti, Başkan Özcan dans ederek karşılık verdi İlginç anlar: Kadınlar protesto etti, Başkan Özcan dans ederek karşılık verdi AK Parti'li meclis üyesi Hacer Çınar’a yönelik sarf ettiği sözler nedeniyle tepki toplayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı protesto eden kadınlar, başkanın dans ederek karşılık vermesiyle şaşkınlık yaşadı.

Premier Lig’de eşi görülmemiş protesto! Kendini kale direğine kelepçeledi Premier Lig’de eşi görülmemiş protesto! Kendini kale direğine kelepçeledi İngiltere Premier Lig’de Everton ile Newcastle United karşı karşıya geldi. Kritik maçta ise futbol tarihinde görülmemiş anlar yaşandı. Karşılaşmanın 49. dakikasında sahaya atlayan bir taraftar, kendisinin boğazından kale direğine bağladı. Taraftarı gören hakem ve futbolcular ise ne yapacağını şaşırdı.