Sürücü dikkatsizliği ve çevre kirliliğinde bilinçsizliğe verilebilecek en iyi örneklerden biri Tekirdağ'da yaşandı. Yoldan geçen aracın sürücüsü içtiği sigarayaı tarlaya attı ve 50 dönümlük tarla bir anda küle döndü. Çorlu-Sarılar yolu üzerindeki tarlada, iddiaya göre, yoldan geçen bir araçtan atılan sigara izmariti sebebiyle yangın çıktı.

İlter Temeldubas’a ait 50 dönümlük buğday tarlası alev alev yandı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına alarak tamamen söndürdü. Hazırlanması için 1 yıllık emek sarf edilen buğday tarlasının yanması çiftçiyi derinden üzdü.

1 İTFAİYE ERİ YARALANDI

Söndürme çalışmaları esnasında yaralanan itfaiye eri, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrasında Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İtfaiye eri, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Jandarma ekipleri yangınla ilgili soruşturma başlattı. 

Tekirdağ'da ele geçirildi! Değeri tam 2 milyon TL Tekirdağ'da ele geçirildi! Değeri tam 2 milyon TL Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 'Kekik' adı verilen polis operasyonunda piyasa değeri 2 milyon TL olan uyuşturucu madde ele geçirildi, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Tekirdağ'da feci kaza! Genç hemşire hayatını kaybetti, 3 yaralı Tekirdağ'da feci kaza! Genç hemşire hayatını kaybetti, 3 yaralı Tekirdağ Süleymanpaşa'da 4 kişinin bulunduğu araç seyir halindeki tıra arkadan çarptı. Korkunç kazada 1 hemşire hayatını kaybederken araçta bulunan 3 kişi hayatını kaybetti.

İngiltere'de kayboldu, 2,5 yıl sonra Tekirdağ'da bulundu İngiltere'de kayboldu, 2,5 yıl sonra Tekirdağ'da bulundu Tekirdağ'da düzensiz göçmen zannedilerek gözaltına alınan şahsın, İngiltere'de 2,5 sene önce kaybolan ve her yerde aranan 25 yaşındaki Joshua olduğu ortaya çıktı.