Kayıp olan yaşlı adamdan acı haber geldi. Sakarya'nın Karasu ilçesinde Yalı Mahallesi 101.Sokak üzerinde bulunan dört katlı binada yaşayan 55 yaşındaki Aydın Altınkalem'en komşuları 3 gündür haber alamıyordu.

Adamı merak eden komşuları hareket geçti ve durumu polis ekiplerine bildirdi. Binaya gelen polis ekipleri, ve çağırılan çilingirle beraber kapı açıldı.

MANZARA ŞOK ETTİ

 Eve giren ekipler, Altınkalem’i hareketsiz halde bulması üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk kontrolde 55 yaşındaki adamın hayatını kaybettiği belirlendi. 

 Konuya ilişkin inceleme başlatılırken Altınkalem’in cenazesi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için adli tıp kurumuna gönderildi.

Sakarya'da topraksız tarım merkezi: Yılda 1.250 ton domates üretilecek Sakarya'da topraksız tarım merkezi: Yılda 1.250 ton domates üretilecek Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’ni açtı. Burada üretilen domatesler hem iç hem de dış piyasaya sunulacak. Merkezde ayrıca eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmesinin yanı sıra Ar-Ge çalışmaları da yapılacak.

Sakarya'da feci olay! Oğlunu vuran anne intihar etti Sakarya'da feci olay! Oğlunu vuran anne intihar etti Sakarya'da psikolojik sorunları olan 44 yaşındaki anne oğlunu av tüfeği ile yaraladıktan sonra kendi canına kıydı.

Japon devi Sakarya’da yüksek teknoloji üretecek Japon devi Sakarya’da yüksek teknoloji üretecek Daikin, Belçika ve Çekya’daki ileri teknoloji VRV üretimini Sakarya Hendek’teki tesislerine kaydırdı. Firma yeni yatırımıyla ihracatını 100 milyon avro artırmayı hedefliyor.