4 katlı binanın bodrum katından yükselen silah seslerini duyan komşular polise haber verdi ve eve gelen ekipler iki genci kalplerinden vurulmuş halde buldu. 16 Haziran’da Bakırköy Zeytinlik Mahallesi Milliyetçi Sokak’ta 4 katlı binanın bodrum katında meydana gelen olayda  bir kafede garson olarak çalışan Alper Balcı (20) ve Suna Tanrıkulu (20) çifti ayrıldıktan sonra konuşmak için bir araya geldi.

 İddiaya göre, evden iki el silah sesinin gelmesi üzerine polis ekiplerine haber verildi. Eve gelen ekipler genç çifti sorunlarını çözmek için buluştukları evde kalplerinden vurulmuş şekilde buldu. 

BİRİ ÖLDÜ, DİĞERİ AĞIR YARALI

Olayda Alper Balcı, hayatını kaybederken kız arkadaşı Suna Tanrıkulu ise ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Tanrıkulu’nun yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi. Ekipler çiftlerin ellerinden örnek alarak olayla ilgili inceleme başlattı.

'EVİ DAYILARI VERMİŞ'

Mahalle sakinlerinden biri, "Burada yaşayıp yaşamadıklarını bilmiyorum. Yani yüzlerini görsem tanırım belki, bu evi de sanırım dayıları vermiş. Kendisi de memleketteymiş. Ben burada yoktum, geldiğimde olay yeri inceleme yapıyordu. Gençlerin bir tanesi ölmüş, bir tanesi de yoğun bakımda. Zaten ambulansla götürülmüşlerdi" dedi.

Bakırköy'de dehşet! AVM otoparkında sevgilisini öldürüp, intihar etti Bakırköy'de dehşet! AVM otoparkında sevgilisini öldürüp, intihar etti İstanbul Bakırköy'de bir AVM'nin otoparkında yaşanan olayda tartıştığı sevgilisini öldüren genç daha sonra intihar etti.

Bakırköy'de banka soygunu: 25 bin TL çalarak kayıplara karıştı Bakırköy'de banka soygunu: 25 bin TL çalarak kayıplara karıştı Bakırköy’de bir banka soygunu yaşandı. Hırsız önce güvenlik görevlisini rehin aldı, sonra da 25 bin TL’yi çalarak kayıplara karıştı.

Bakırköy’de silahlı çatışma: 4 yaralı Bakırköy’de silahlı çatışma: 4 yaralı Bakırköy’de gece saatlerinde yaşanan silahlı çatışma sonucu 4 kişi yaralanırken zarar gören 7 otomobil ise olay yeri inceleme çalışmasının ardından kaldırıldı. Olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına alınırken ekiplerin olaya karışan kişileri bulmak için çalışmalarına devam ediyor