Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde köylüler tarafından yapılan hayvan içme suyu göleti inşaatı sırasında göçük oldu. Göçükte ilk belirlemelere göre 3 kişi toprak altında kaldığı öğrenildi.

ÇOK SAYIDA EKİP OLAY YERİNDE

Köylülerden biri toprak altından çıkarılırken, diğer 2 kişiyi toprak altından çıkarmak için ekipler seferber oldu. Olay yerine çok sayıda ambulans, itfaiye, jandarma, belediye personeli ve AFAD ekibi sevk edildi.

Köylülerin barajdan alacakları su ile hayvan suyu içme göletini doldurmak istedikleri sırada göçüğün meydana geldiği öğrenildi.

Göçükte ölen işçinin son paylaşımında kahreden detay Göçükte ölen işçinin son paylaşımında kahreden detay Kütahya Belediyesi'nde işçi olarak çalışan ve kanalizasyon kazısı esnasında yaşanan göçükte hayatını kaybeden vatandaşın, sosyal emdyadan yaptığı son paylaşım yürekleri burktu.

Başakşehir’de inşaat alanında göçük! 1 işçi hayatını kaybetti Başakşehir’de inşaat alanında göçük! 1 işçi hayatını kaybetti Başakşheir Kayabaşı'nda bir inşaat alanında feci bir göçük oldu. Bölgede kontrol yapan bir işçi ise göçük altında kaldı ve hayatını kaybetti.