Eyüpsultan'da eşini taciz ettiği öne sürülen kişiyi eve davet ettirerek öldürdüğü iddia edilen şüpheli kocanın yakalanmasına çalışıldığı bildirildi. 19 Haziran akşamı Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi'ndeki evde bir kişinin ölü bulunduğu ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip gönderildi. 

BAŞINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDU

Adreste yapılan ilk tespitlerde, Abdullah Koşar adlı kişinin başından silahla vurulduğu ve olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşıldı. İkamette bir boş kovan ile iki mermi çekirdeği bulundu.

KARISI HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Ev sahibi Aslan İ'ye hiç bir yerde ulaşılamadı. Aslan İ'nin eşi Semanur İ'nin polise verdiği bilgide, Abdullah Koşar'ın 5 yıl önce kendisine tacizde bulunup tecavüz ettiğini öne sürerek, 1 ay önce de yine kendisini çağırdığını söylediği öğrenildi. Bunun üzerine yaklaşık bir hafta önce konuyu eşine söylediğini ve Koşar'ı eve çağırdıklarını anlatan Semanur İ'nin, eşinin, eve gelen Koşar'ın kafasına silahla bir el ateş ettiğini, kendisinin de olay yerinde olduğunu ve korkuyla kayınbiraderinin evine gittiğini söylediği kaydedildi.

Polis ekiplerinin, katil zanlısı Aslan İ'nin yakalanmasına yönelik çalışma başlattığı bildirildi.

Taciz iddiası mahalleyi karıştırdı! Taciz iddiası mahalleyi karıştırdı! Küçükçekmece’de, 14 yaşındaki kızın iş yerinde taciz edildiği iddiası ortalığı karıştırdı. Mahalle sakinleri iş yerinin önünde toplanıp şahsı linç etmek isterken, polis ekipleri zanlıyı gözaltına alarak zırhlı araçla emniyete götürdü.

Esenyurt'ta olaylı gece! Taciz eden grubu mahalleli bıçakladı Esenyurt'ta olaylı gece! Taciz eden grubu mahalleli bıçakladı Esenyurt'ta mahallede yürüyen genç kız, bir grup tarafından tacize uğradı. Durumu gören mahalle sakinleri, tacizde bulunan şahısları bıçakladı.