Isparta'da iki aylık hamile Rabia Y. (27), kocası Ayhan Y. (40) ile yaşadığı problemler sebebiyle Hızırbey Mahallesi'nde oturan babaevine gitti. Genç kadın, 16 Haziran'da ise hayatından endişe ettiğini belirterek şikayette bulundu. Bu durum sonrası Ayhan Y. hakkında uzaklaştırma kararı verildi.

"BİR ANLIK ÖFKEYLE ATEŞ ETTİM"

 Ancak şahıs, önceki akşam kayınbabasının evine gitti. Belinden silahını çıkartan Ayhan Y, rastgele ateş açtı. Kurşunların hedefi olan hamile kadın hayatını kaybederken annesi  Ayfer Aydınlı hafif şekilde yaralandı. Olay sonrası kaçan zanlı gözaltına alındı. Emniyetteki sorgusunda "Eşimle konuşmaya gittim. Bir anlık öfkemle etrafa ateş ettim" diyen şüpheli, bugün adliyeye sevk edildi. Ayhan Y, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Kayıp emlakçı cinayeti çözüldü: Meğer çok yakındaymış... Kayıp emlakçı cinayeti çözüldü: Meğer çok yakındaymış... Antalya'da kayıp olarak aranan emlakçının öldürüldüğünün ortaya çıkmasının ardından, katil zanlısının talihsiz adamın son görüştüğü kişi olduğu ve vahşice katledildiği öğrenildi.

Akıllara durgunluk veren töre cinayeti! Kadın kılığına girdi, eski eşini ve sevgilisini öldürdü Akıllara durgunluk veren töre cinayeti! Kadın kılığına girdi, eski eşini ve sevgilisini öldürdü Adana’da aile meclisinin aldığı karar üzerine kadın kılığına giren bir kişi, eski eşini vurup, sevgilisini öldürdü. Olaydan sonra polis yaptığı çalışmada cinayetin “töre saikiyle” işlendiğini tespit edip 9 kişiyi gözaltına alırken, 4 zanlı tutuklandı.

Aynı kader aynı son: Annesi de kızı gibi cinayete kurban gitti Aynı kader aynı son: Annesi de kızı gibi cinayete kurban gitti Adana’da geçen yıl sevgilisi tarafından öldürülen Tuğçe Duman’ın annesi Hatice Barış da kayınbabası tarafından av tüfeğiyle katledildi.