Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos Beldesi, Öteyüz Mahallesi'nde dün akşam kan donduran bir olay yaşandı. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Seyfullah Uslu (41), evine gelerek dini nikahlı eşi Yasemin Öztürk'ü (35) av tüfeğiyle vurdu. Ardından da 3 yaşındaki kızları Nazlı'ya ateş kendi canına kıydı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, üç kişinin de hayatını kaybettiğini belirledi.

ACI VEDA

Yapılan otopsi sonrası cenazeler, ailelerine teslim edildi. Katil zanlısı, ikindi namazını müteakiben köyünde toprağa verildi. Yasemin Öztürk ve kendi soyadıyla nüfusa kaydettiği kızı da akşam namazını müteakiben kılınan cenaze sonrası son yolculuğuna uğurlandı. Anne ve kızının cenazeleri, yan yana defnedildi.

Kayıp emlakçı cinayeti çözüldü: Meğer çok yakındaymış... Kayıp emlakçı cinayeti çözüldü: Meğer çok yakındaymış... Antalya'da kayıp olarak aranan emlakçının öldürüldüğünün ortaya çıkmasının ardından, katil zanlısının talihsiz adamın son görüştüğü kişi olduğu ve vahşice katledildiği öğrenildi.

Aynı kader aynı son: Annesi de kızı gibi cinayete kurban gitti Aynı kader aynı son: Annesi de kızı gibi cinayete kurban gitti Adana’da geçen yıl sevgilisi tarafından öldürülen Tuğçe Duman’ın annesi Hatice Barış da kayınbabası tarafından av tüfeğiyle katledildi.