Trabzon'un Araklı ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi, Yılantaş Yaylası'nda korkunç bir ölüm gerçekleşti. Yaylada hayvan otlatan 51 yaşındaki Fatma Küçük, ineğiyle birlikte yaklaşık 350 metrelik uçurumdan düştü.

Olayı gören vatandaşlar, 112 Acil'i arayıp yardım çağırdı. Yapılan ihbar sonrası bölgeye jandarma, 112 Acil Servis, AKUT, UMKE, AFAD ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. 

Ekipler, yaptıkları incelemede Küçük'ün hayatını kaybettiğini ineğin de telef olduğunu belirledi. Cenaze, 112 Acil Servis ekiplerine teslim edildi. Küçük'ün cesedi otopsi yapılmak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Kayıp emlakçı cinayeti çözüldü: Meğer çok yakındaymış... Kayıp emlakçı cinayeti çözüldü: Meğer çok yakındaymış... Antalya'da kayıp olarak aranan emlakçının öldürüldüğünün ortaya çıkmasının ardından, katil zanlısının talihsiz adamın son görüştüğü kişi olduğu ve vahşice katledildiği öğrenildi.

Akıllara durgunluk veren töre cinayeti! Kadın kılığına girdi, eski eşini ve sevgilisini öldürdü Akıllara durgunluk veren töre cinayeti! Kadın kılığına girdi, eski eşini ve sevgilisini öldürdü Adana’da aile meclisinin aldığı karar üzerine kadın kılığına giren bir kişi, eski eşini vurup, sevgilisini öldürdü. Olaydan sonra polis yaptığı çalışmada cinayetin “töre saikiyle” işlendiğini tespit edip 9 kişiyi gözaltına alırken, 4 zanlı tutuklandı.