Sivas'ta ilginç bir hırsızık olayı yaşandı. Mehmetpaşa Mahallesi'nde bir binanın önünde bulunan 5 bin TL değerindeki akülü araba, 25 yaşındaki A.Ç. tarafından çalındı. Şahıs, aracı da kendisi sürerek götürdü. Hırsızın pişkin tavırları dikkat çekerken bu anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. 

ARABA KISA SÜREDE BULUNDU

Dışarı çıktığında çocuğuna ait akülü aracı bulamayan H.Y, polise giderek şikayette bulundu. Olayla ilgili çalışma başlatan ekipler, kamera kayıtlarından zanlının kimliğini tespit etti. Çevrede inceleme yapan polisler, çalınan akülü çocuk arabasını da yol üzerinde buldu. Araba sahibine teslim edildi. A.Ç'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Hırsızlığın bu kadarı pes dedirtti! Kapı zilini çalıp, poşete koydu Hırsızlığın bu kadarı pes dedirtti! Kapı zilini çalıp, poşete koydu Esenyurt’ta bir apartmanın zilini sökerek çalan hırsız, apartman sakinlerini şaşkınlığa uğrattı. Akıllara durgunluk veren olay sonrası bina sakini “Hırsız zili çalmaz diyorlardı’ ama gayet güzel çalıyor” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Yaşlı kadın 2 hırsızı kıskıvrak yakalattı Yaşlı kadın 2 hırsızı kıskıvrak yakalattı Bursa’da evinin yan tarafındaki depodan sesler gelmesi üzerine kontrol eden yaşlı kadın hırsız girdiğin fark etti. Depoyu hırsızların üzerine kilitleyen kadın durumu polis ekiplerine bildirdi. Çatıdaki 2 hırsız polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.