Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde özel bir tıp merkezinin acil servisidne çalışan doktor Şeyhmus Baraş, hasta ile ilgili işlem yaptığı sırada iddiaya göre sistemle ilgili bir problem yaşandı. Doktor, bunu hastaya iletti, biraz beklemesini istedi. Ancak araya yakınları girip saldırdı.

Baraş, yönetim odasına sığınarak canını zor kurtardı. Öfkeli kalabalığı sakinleştirmek için uğraşan hemşire ve sağlık çalışanlar da darbedildi. Bu yaşanılanlar saniye saniye kameraya yansıdı.

 

Bu olay sonrası polis, dört saldırganı gözaltına aldı. Ancak zanlılar, sevk edildikleri adliyede serbest bırakıldı.

Doktor Baraş, buna tepki göstermek için hekimlik diplomasını yırttı, görevinden istifa etti.

Dünya çapında ün yapan ve  ABD'nin konuştuğu Türk doktor dolandırıcı ve sahtekar çıktı! Dünya çapında ün yapan ve ABD'nin konuştuğu Türk doktor dolandırıcı ve sahtekar çıktı! ABD'de corona virüs tedavisine yönelik çalışmalar yürüten "Enochian BioSciences"ın ortağı olan, kendisini doktor olarak tanıtan ve ortağını kiralık katile öldürttüğü gerekçesiyle geçen ay tutuklanan Serhat Gümrükçü'nün (39) dolandırıcı ve sihirbaz olduğu ortaya çıktı.

En ünlü doktorlar En ünlü doktorlar Tıp dünyasından sanat dünyasına geçen birçok isim var. Bunların çoğu da hemen herkes tarafından bilinir. Hepsini derli toplu, bir arada verelim istedik.

Doktorları bile şaşırttı: Damarı karpuz kadar büyüdü Doktorları bile şaşırttı: Damarı karpuz kadar büyüdü Kahramanmaraş’ta karnındaki şişlik nedeniyle hastaneye başvuran yaşlı adam, hayatını şokunu yaşadı. Doktorlar, 3 santimetre olması gereken ana aort damarının 15 santime kadar genişlediğini bildirdi. Acilen ameliyata alınan 85 yaşındaki adam sağlığına kavuştu.