Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bir kişi, tamir için çıktığı çatıdan düşerek öldü. İlçeye bağlı Eğribucak Mahallesi Çobankuyu Sokak üzerinde bulunan müstakil bir evde meydana gelen olayda Durdu K. (48) tamir için çatıya çıktı.

2,5 METREDEN DÜŞTÜ

Burada dengesini kaybeden Durdu K., yaklaşık 2.5 metrelik yükseklikten beton zemine çakıldı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler yaptıkları ilk müdahalede talihsiz adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri de olayın meydana geldiği yerde inceleme yaptı. Durdu K.’nın cenazesi de yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı. 

17 yaşındaki Batuhan çatıdan düşerek öldü 17 yaşındaki Batuhan çatıdan düşerek öldü Kahramanmaraş'ta feci bir olay yaşandı, 11 katlı binanın çatısına çıkan 17 yaşındaki Batuhan düşerek öldü.

Eşini dinlemedi! Yaşlı adam çıktığı çatıdan düştü Eşini dinlemedi! Yaşlı adam çıktığı çatıdan düştü Tekirdağ Çorlu’da televizyonunun antenini ayarlamak için 4. katın çatısına çıkan yaşlı adam, dengesini kaybederek 2. katın çatısına düşerek yaralı kurtuldu. Yaralının eşinin ise, “Çıkma o çatıya, dedim; yine de beni dinlemedi” demesi dikkat çekti.