Görüntüsü ile bir geyiğin boynuzlarını andıran geyik böceği kırmızı listede yer alıyor. Adıyaman merkeze 45 kilometre mesafede bulunan Doğanlı Köyünün Mestan Mezrası yakınlarında ikamet eden Şafak Akar, gördüğü böceğin farklı olmasından dolayı telefonuyla fotoğraflar çekti.

Bir süre fotoğrafını çektiği böceği inceleyen Şafak Akar, daha sonra böceği doğaya bıraktı. Şafak Akar, fotoğraflarını çekmiş olduğu böceği internetten araştırmaya başladı. Akar, yaptığı araştırmalar sonucunda böceğin kırmızı listede bulunan geyik böceği olduğunu anladı.

Bu bitkiler tam bir sinek ve böcek avcısı Bu bitkiler tam bir sinek ve böcek avcısı Bursalı çiçekçinin yurt dışından getirdiği sinek ve böcek yiyen bitkiler büyük ilgi görüyor.
Evini ilaçlatan aile böceklerin ölmesini beklerken kabusu yaşadı! Evini ilaçlatan aile böceklerin ölmesini beklerken kabusu yaşadı! Erzincan’da evinde böcek ilaçlaması yaptıran anne ile 2 çocuğu, ilaçtan zehirlenince hastaneye kaldırıldı.
Zonguldak'ta savaş başlıyor! Katil arılara karşı terminatör böcekler Zonguldak'ta savaş başlıyor! Katil arılara karşı terminatör böcekler Zonguldak'ta kestane üreticilerinin başına dert olan gal arılarına karşı "terminatör böcekler" doğaya salındı. Bu böcekler, gal arılarını etkisiz hale getirip kestaneleri koruyacak.