Yangın, akşam saatlerinde Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi’ndeki bir geri dönüşüm tesisinde çıktı. Henüz çıkış nedeni belirlenemeyen yanıgına Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ait çok sayıda itfaiye aracı, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri müdahale ettiği yangına Toplumsal Olaylara Müdahale Araçlarıyla (TOMA) da destek verildi. Yangında söndürme işlemleri devam ederken, bir itfaiye eri dumandan etkilendi.

Yangın sırasında oluşan duman ise kentin birçok noktasından görüldü. Polis ekiplerince geniş güvenlik önlemi alınan yangın bölgesinde ekiplerin müdahalesi sürüyor.

İzmir'de ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı İzmir'de ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı İzmir Karşıyaka'da ormanlık alanda çıkan yangın çok sayıda ekibin hızlı müdahalesi sonucu kontrol altına alındı.

Başakşehir'de ormanlık alanda çıkan yangın söndürüldü Başakşehir'de ormanlık alanda çıkan yangın söndürüldü Başakşehir'de ormanlık alanda çıkan yangın kısa sürede itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.