Pazar ilçesinde yaklaşık 16 ton dinamit taşıyan tır ile kamyonetin çarpıştı. İlçeye bağlı Kirazlık mevkisinde, sürücüsü belirlenemeyen dinamit yüklü tır ile ara yoldan çıkan Emre Kudun'un kullandığı kamyonet çapıştı.

KARŞI ŞERİDE GEÇEN TIR DEVRİLDİ

Çarpışmanın etkisiyle tır, karşı şeride geçerek devrildi. Yaralananın olmadığı kazada, tırın dorsesindeki dinamitlerin yola dağılmaması olası faciayı önledi. Kaza alanına polis, sağlık ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri sevk edildi.

Polis ve AFAD ekipleri, bölgede güvenlik tedbiri alırken tırın vinç yardımıyla kaldırılması için çalışma başlatıldı. Ulaşımın tek şeritten kontrollü sağlandığı yolda çalışmalar sürüyor. Öte yandan kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Bodrum’daki kazada erkek arkadaşı hayatını kaybetmişti… Ünlü model Yazmin Oukhellou’nun sağlık durumu hakkında açıklama Bodrum’daki kazada erkek arkadaşı hayatını kaybetmişti… Ünlü model Yazmin Oukhellou’nun sağlık durumu hakkında açıklama Jake Robert Mclean Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçtiğimiz gün kaza geçirmişti. Kazada Mclean hayatını kaybederken Yazmin Oukhellou ağır şekilde yaralanmıştı. Model ve oyuncu Yazmin Oukhellou’nun sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama geldi.

Katliam gibi kaza: Oğlunun tedavisi için gönderdi, evine 5 cenaze geldi Katliam gibi kaza: Oğlunun tedavisi için gönderdi, evine 5 cenaze geldi İstanbul-İzmir Otoyolu'nun Balıkesir-Manisa il sınırında meydana gelen katliam gibi kazada bir aileden 5 kişi hayatını kaybetti. 5 kişinin cenazeleri ailelerine teslim edildi.