Adana'nın Yüreğir ve Seyhan ilçelerindeki yaklaşık 5 bin dönüm ekili tarım arazisine yer altı borularındaki tıkanıklık nedeniyle iki günden bu yana su verilemedi. Seyhan Sol Sahil Sulama Birliği görevlileri, yaptıkları çalışmada yer altı borularında tıkanıklığın olduğunu belirledi.

40 METRE MESAFEDE BULUNDU

Sulama birliğinde görevli Mehmet Okur, yer altına inerek yaklaşık 40 metre mesafede bir erkek cesediyle karşılaştı. Cansız bedeni bulan Okur, durumu polise bildirdi.

Önce borudaki su, dalgıç pompa yardımıyla boşaltıldı. Polis, daha sonra cansız bedeni bulunduğu yerden çıkardı. Savcının ve polisin olay yerindeki incelemelerinin ardından ceset, kimliği belirlenmek üzere otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Susam tarlasına giden anne dehşeti yaşadı! 16 yaşındaki oğlunu vurulmuş halde buldu Susam tarlasına giden anne dehşeti yaşadı! 16 yaşındaki oğlunu vurulmuş halde buldu Antalya’da 16 yaşındaki E.K., evlerine 150 metre uzaklıktaki susam tarlasında annesi tarafından silahla vurulmuş halde ölü bulundu.