Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde yaşayan 80 yaşındaki Hannife Eralp’ten haber alamayan yakınları durumu Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığına bildirdi. En son 4 Temmuz günü köy meydanında görüldüğü öğrenilen Hanife Eralp’in bulunması için ilk olarak Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığo ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.
Bölgede Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerin yanı sıra 2 asayiş timi, 1 asayiş karakol timi, 2 AFAD personeli, Salihli ANDA Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği'nden 2 personel, Manisa Telsiz Radyo Amatörleri ve Arama Kurtarma Derneği'nden (MAT) 3 personel, Arama Kurtarma Derneği'nden (AKUT) 10 görevli, 2 iz takip personeli, 1 iz takip köpeği olmak üzere 42 personelin katılımıyla kurtarma çalışması başladı.
4 Temmuz’dan bu yana gece saatlerinde de termal kameralarla devam eden çalışmalar sonrası Eralp’in cansız bedeni Çömlekçi Mahallesi yakınında kayalıkların arasında bulundu.
Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından Eralp’in bedeni morga kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Endonezya'da dehteşe düşüren olay! Kayıp inşaat işçisi 13 metrelik dev timsahın içinden çıkarıldı Endonezya'da dehteşe düşüren olay! Kayıp inşaat işçisi 13 metrelik dev timsahın içinden çıkarıldı Endonezya’da Yeniman Bernard isimli adamın kaybolmasından sonra bir grup köylü gönüllü olarak arama çalışmalarına başladı. Kayıp inşaat işçisinin cansız bedeni 13 metrelik dev timsahın midesinden çıkarıldı.
Kayıp çocuk bir hafta sonra kanalizasyonda bulundu Kayıp çocuk bir hafta sonra kanalizasyonda bulundu Almanya'da bir hafta önce kaybolan 8 yaşındaki çocuk, kanalizasyon sisteminide sağ olarak bulundu.