17 yaşındaki İrem Selçuk, tarlanın sulanmasından dolayı kurulan hortumları dizmek için traktörün arkasına oturdu. Tam bu esnada geri manevra yapan traktör, Selçuk’un üstünden geçti. Hastaneye kaldırılan genç kız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

SÜRÜCÜ OLAY YERİNDEN KAÇTI

Acı olayın ardından Afganistan uyruklu sürücü olay yerinden kaçarken, diğer çalışanların ihbarı üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden sağlık görevlileri ağır yaralanan genç kızı hastaneye kaldırdı. Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların ardından Selçuk’tan acı haber geldi. Genç kız doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

8 SAAT SONRA YAKALANDI

Olayın ardından yabancı uyruklu şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Şüphelinin etraftaki çalışanların bilgisi doğrultusunda kimliğini belirleyen ekipler, her yeri didik didik arayarak sürücüyü 8 saat sonra buldu. Korktuğu için kaçtığını söyleyen sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Kahreden ölüm: Traktörden düştü, sıkışarak hayatını kaybetti Kahreden ölüm: Traktörden düştü, sıkışarak hayatını kaybetti Denizli’de bayram günü acı bir olay yaşandı. Tarlasına çalışmak için giden yaşlı adam, traktörden düşmesi sonucu makine arasına sıkışarak hayatını kaybetti.
85'lik dede, gelinini traktörle ezdi, oğluna ateş etti 85'lik dede, gelinini traktörle ezdi, oğluna ateş etti Tekirdağ'da 85 yaşındaki bir adam, oğlunun evine silahla ateş açtı. Şahsın, geçen ay da gelininin üzerinden traktörle geçtiği ortaya çıktı.