Kaza, İnkur Mahallesi Ünye-Akkuş yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinden Ünye’ye fındık toplamak için gelen mevsimlik tarım işçilerini taşıyan A.B. idaresindeki 02 AAH 457 plakalı minibüs, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçerek fındık bahçesine girdi. Kazada, sürücü ve araçta bulunan işçilerle birlikte toplamda 13 kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, yaralıları Ünye ve Fatsa’daki hastanelere kaldırdı.
Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, jandarma ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

Çay bahçesine dikti, internetten satıyor... Yıllık kazancı şaşırtıyor! Çay bahçesine dikti, internetten satıyor... Yıllık kazancı şaşırtıyor! Trabzon'un Of ilçesinde 4 dönümlük arazisine çay bitkisi yerine mavi yemiş diken bir vatandaş, kilosunu internetten 150 TL’ye satarak mavi yemişten yılda 300 bin TL kazanıyor. Bahçesinden senede 4-5 ton ürün aldığını söyleyen kişi “Bu işin kazancı iyi ama zahmeti de var. Zor bir iş, uğraş gerektiren bir iş” diyor.

Şehrin gözdesi takım elbiseli seyyar satıcı! Her gün yüzlerce satıyor, aylık kazancı 30 bin TL... Şehrin gözdesi takım elbiseli seyyar satıcı! Her gün yüzlerce satıyor, aylık kazancı 30 bin TL... Bursa'da seyyar satıcı, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aşırı sıcakta takım elbise giyip kravat takarak her gün 20 kilometre yol yürüyerek simit satıyor.

Tekstil atölyesinde korkunç kaza: İş makinesine kolunu kaptırdı hayatını kaybetti Tekstil atölyesinde korkunç kaza: İş makinesine kolunu kaptırdı hayatını kaybetti Esenyurt’ta bir tekstil atölyesinde çalıştığı iş makinesine kolunu kaptıran yabancı uyruklu çalışan hayatını kaybetti.