Kokrunç kazada 2 otomobil tırlarla çarpıştı ve feci bir kaza meydana geldi. Kaza TEM otoyolu Yeşilyayla mevkiinde gece 03.00 sıralarında meydana gelen olayda TEM otoyolu İstanbul istikametinde karayollarının üst yapı çalışmasını bitirip yolu trafiğe açtığı sırada yavaşlayan trafikte Ankara’dan İstanbul istikametine gitmekte olan Yusuf C. idaresindeki tır önünde bulunan Beytullah S.’nin kullandığı  otomobile, Yusuf Erkan’ın kullandığı otomobile Sedat T.’nin kullandığı tıra ve Selim S.’nin  tıra arkadan çarptı.

Kazada Yusuf Erkan’ın kullandığı araçta bulunan Ayaz Mehmet Erkan (6), Öykü Erkan (4) ve Vahide Gözde Erkan(26) olay yerinde hayatını kaybederken sürücü Yusuf Erkan ağır yaralanırken Sedat T. ile Faruk A. yaralandı. 

Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra Hendek Devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Ordu'da fındık işçilerini taşıyan minibüs kaza yaptı: 13 yaralı Ordu'da fındık işçilerini taşıyan minibüs kaza yaptı: 13 yaralı Ordu’nun Ünye ilçesince, fındık hasadı için kente gelen mevsimlik tarım işçilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu toplamda 13 kişi yaraladı.

Çay bahçesine dikti, internetten satıyor... Yıllık kazancı şaşırtıyor! Çay bahçesine dikti, internetten satıyor... Yıllık kazancı şaşırtıyor! Trabzon'un Of ilçesinde 4 dönümlük arazisine çay bitkisi yerine mavi yemiş diken bir vatandaş, kilosunu internetten 150 TL’ye satarak mavi yemişten yılda 300 bin TL kazanıyor. Bahçesinden senede 4-5 ton ürün aldığını söyleyen kişi “Bu işin kazancı iyi ama zahmeti de var. Zor bir iş, uğraş gerektiren bir iş” diyor.

Şehrin gözdesi takım elbiseli seyyar satıcı! Her gün yüzlerce satıyor, aylık kazancı 30 bin TL... Şehrin gözdesi takım elbiseli seyyar satıcı! Her gün yüzlerce satıyor, aylık kazancı 30 bin TL... Bursa'da seyyar satıcı, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aşırı sıcakta takım elbise giyip kravat takarak her gün 20 kilometre yol yürüyerek simit satıyor.