Caferağa Mahallesi'nde A.Ç bir iş yerinin önünde temizlik yapıyordu. Yoldan geçen bir kişi gezdirdiği köpeğine toz geldiğini öne sürerek temizlik yapan A.Ç.’yi darbetti.

Şüpheli olay yerinden uzaklaşırken, burnunun kırıldığı öğrenilen A.Ç. hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

Olay anı güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Beşizlerini iple bağlayarak dolaştıran babaya tepki: Onlar insan, köpek değil Beşizlerini iple bağlayarak dolaştıran babaya tepki: Onlar insan, köpek değil Yetiştirenler bilir: Çocuklara bakmak zordur. Hele bir de 5 çocuk bir arada olursa. ABD’nin Kentucky eyaletinde beşiz çocuk babası Jordan Driskell (31) de bu zorluğu en derinden yaşayanlardan biri.

Canlı yayında köpekbalığı yemişti: 10 yıl hapsi isteniyor Canlı yayında köpekbalığı yemişti: 10 yıl hapsi isteniyor Çinli bir influencer avlanması yasak olan büyük beyaz köpekbalığı yedi. O anları canlı yayında takipçileriyle paylaşan vloggera tepkiler büyürken, Çin polisi de soruşturma başlattı.

Köpek köpeğe saldırdı: American Bully sahibine 14 bin lira ceza kesildi Köpek köpeğe saldırdı: American Bully sahibine 14 bin lira ceza kesildi Kadıköy’de American Bully cinsi köpek Husky cinsi köpeğe saldırdı. American Bully cinsi köpeğe el konulurken sahibine 14 bin 982 lira ceza kesildi.

Oğluna gösteri yapmak istemişti, parmağı köpek balığına yem oldu! Oğluna gösteri yapmak istemişti, parmağı köpek balığına yem oldu! Florida'da bir baba oğluna gösteri yapmak isterken elini köpek balığına kaptırdı. Talihsiz adamın serçe parmağı koptu.