Gözüne cisim kaçan genç şifayı tornacıda buldu. İznik’te sahil yolunda kafe işleten Hüseyin Şener, gözüne bir cisim girmesi sonucu tam 3 gün hastaneleri dolaştı. Hastanelerde gereken tedavinin yapılmasına rağmen herhangi cisme rastlanmadı.

Gözündeki ağrı devam eden genç adam, durumu yakın arkadaşına anlattı. Yakın arkadaşı Hüseyin Şener’i Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bulunan sanayi sitesine götürdü. 

HASTA KOLTUĞU YERİNE TORNACI KOLTUĞUNA OTURDU

Doktor koltuğu yerine kendisini tornacıda bulan Şener, olanların bir şaka olduğunu zannetti. Kısa süre içinde tornacı ilk önce genç adamın gözüne sıvı damlatarak, büyüteç ile gözün içine giren ufak dikeni çıkardı.

Şaşkınlığını gizleyemeyen Hüseyin Şener, “Üç gün hastane hastane gezdim, gözümde bir şey olmadığını söylediler. Tabii uykusuz kaldım. 

'HALEN ŞOKTAYIM'

 Bir arkadaşıma durumu anlattım ve beni Bursa Yenişehir ilçesinde bir tornacıya götürdü. Burada gözüme bir sıvı damlatıp, cismi çıkardılar. Halen şoktayım. Sağlığıma kavuştum. Tornacı arkadaşa teşekkür ederim” dedi.

Bursa'da çöp evde içler acısı halde bulunmuştu: Cem Muhammet'ten güzel haber Bursa'da çöp evde içler acısı halde bulunmuştu: Cem Muhammet'ten güzel haber Bursa'da ihbar üzerine basılan bir çöp evde teyzesi tarafından kilitli tutulan, oldukça bakımsız ve hasta halde bulunan 9 yaşındaki Cem Muhammet, tedavi sonrası hayata tutundu. Kan değerleri ile böbrek ve kalbinin çok iyi durumda olduğu öğrenilen Cem'in 2 kilo 100 gram aldığı da öğrenildi.

Bursa’da taşlı bıçaklı kavga! Polislerin ve bekçilerin bulunduğu çok sayıda yaralı var Bursa’da taşlı bıçaklı kavga! Polislerin ve bekçilerin bulunduğu çok sayıda yaralı var Bursa’da inşaat işçileriyle başka bir grup arasında çıkan taşlı bıçaklı tartışma ortalığı savaş alanına çevirdi. Çıkan kavgada 2 polis, 2 bekçi olmak üzere 6 kişi yaralandı.

Bir çöp ev vakası daha! Bursa’da çöp evden çıkanlar şaşkına uğrattı Bir çöp ev vakası daha! Bursa’da çöp evden çıkanlar şaşkına uğrattı Çevreye kötü kokular yayıldığı şikayeti üzerine bir eve giden ekipler, içeri girdiklerinde çöp içerisinde kalan evde onlarca kedi ile karşılaştı. Ekipler evi temizleyip, kedileri de tedavi için barınağa götürürken, aileye de eşya ve gıda yardımında bulunuldu.