Mahalleli hem koku yaydığı hem de görüntü kirliliği oluşturduğu gerekçesiyle çöp evi  ekiplere bidlirdi. Şikjayet üzerine hareket geçen ekipler eve geldi ve şoke oldular. Çünkü evin hem içi hem de dışı çöp doluydu. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Gezer Sokak’ta bulunan ev belediye ekipleri tarafından temizlendi.

20 YILDIR ÇÖP TOPLUYORMUŞ

66 yaşındaki 2 çocuk 4 torun sahibi bir kadın, iddiaya göre, psikolojik sorunları nedeniyle yaklaşık 20 yıldır çöp topladığı öğrenildi. Evin çöp eve dönmesinin ardından artan kokular ve görüntü kirliliği nedeniyle mahalleli şikayetçi oldu.

20 TEMİZLİK İŞÇİSİ SAATLERCE TEMİZLEDİ

Belediye ekiplerine durumun bildirilmesinin ardından sabahın erken saatlerinde çalışmalarına başlayan yaklaşık 20 temizlik işçisi saatlerce uğraşmasının ardından anca temizlenebildi. Çöplerin mahalleden alınmasının ardından derin bir nefes alan mahalle sakinleri Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Bakan Soylu duyurdu! Tekirdağ limanında 242 kilogram kokain yakalandı Bakan Soylu duyurdu! Tekirdağ limanında 242 kilogram kokain yakalandı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Allah nazardan korusun. Başarılı bir uyuşturucu operasyonu daha! Emniyet ve Sahil Güvenlik; bir aydır takip ettiği ticari gemiye bugün Tekirdağ Limanı'nda operasyon düzenledi. 242 kilogram kokain yakalandı. Emniyet İstihbarat, Narkotik ve elbette Sahil Güvenlik birimlerimize tebrikler" diyerek önemli bir operasyonun sonuçlandırıldığını paylaştı.

Günübirlikçiler yolda: İstanbul-Tekirdağ yolu kilit Günübirlikçiler yolda: İstanbul-Tekirdağ yolu kilit Günübirlikçiler yolları doldurdu. Hafta sonunu Trakya sahillerinde geçiren tatilciler İstanbul-Tekirdağ yolunda yoğunluklar oluşturdu.

Tekirdağ'da istilacı tırtıllara drone ile operasyon Tekirdağ'da istilacı tırtıllara drone ile operasyon Tekirdağ’da tarım arazilerinde ekili olan ayçiçeklerine dadanan çayır tırtılına karşı dron ile ilaçlama operasyonu başlatıldı.