Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesinde bir süredir sınır anlaşmazlığı bulunan iki komşu arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada bir kişi hayatını kaybetti, olayı gerçekleştiren şahıs ise kaçmayı başardı.

72 YAŞINDAKİ ADAM, 67 YAŞIDAKİ KUZENİNİ ÖLDÜRDÜ

Alınan bilgiye göre, Çatalzeytin ilçesine bağlı Kavakören köyünde Halil Bursa ile hem akrabası hem de komşusu Adem Bursa arasında bir süredir sınır anlaşmazlığı yaşandığı iddia edildi. Sınır anlaşmazlığı yüzünden Halil Bursa ile Adem Bursa arasında bir kez daha tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine 72 yaşındaki Halil Bursa, tüfek ile akrabası ve amcasının oğlu 67 yaşındaki Adem Bursa’ya ateş etti. Kurşunların isabet ettiği Adem Bursa, yaşanan olayda hayatını kaybetti.

Silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği ileri sürülen Halil Bursa ise, olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Jandarma ekipleri tarafından Halil Bursa’yı yakalama çalışmaları devam ediyor.

Arazi anlaşmazlığı yüzünden kurşuna dizildiler! Arazi anlaşmazlığı yüzünden kurşuna dizildiler! Bursa'da arazi anlaşmazlığı yüzünden husumetlilerine kurşun yağdıran adam 1 kişinin ölümüne 3 kişinin de yaralanmasına sebep oldu.

Komşular arasındaki su meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı Komşular arasındaki su meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı Yozgat'ta sulama tartışmasında komşusu tarafından tüfekle vurulan kadın öldü, eşi yaralandı.

Arazi kavgası kanlı bitti! Ölüler ve yaralı var Arazi kavgası kanlı bitti! Ölüler ve yaralı var Niğde'de de arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan tartışma alevlenince bir anda kavgaya döndü. Kavgada tabancayla vurulan 3 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi ise yaralandı.