Mustafa Koç öldü mü? Vehbi Koç'un torunu Mustafa Koç'tan üzen haber geldi. Ünlü iş adamı kalp krizi geçirdi. Durumunun ağır olduğu biliniyor. Mustafa Koç son durumu. Ünlü iş adamı Mustafa Koç sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu evinin yakınında bulunan Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalbi duran Koç'a 40 dakikayı aşkın süredir kalp masajının yapıldığı biliniyor. Kendi hastanesi olan Amerikan Hastanesi'ne nakli gerçekleştirdi. Hastaneden yapılan açıklamada hayati tehlikesinin devam ettiği söylendi. Doktorun yaptığı yazılı açıklamada; sabah saatlerind spor hocası ve korumasının eşliğinde spor yaptığı esnada düşerek kalp krizi geçirdiği bildirildi. Şu an Amerikan Hastanesi'nde tedavi görmekte

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. İstanbul'da geçirdiği kap krizinden sonra Beykoz Devlet Hastanesin'de yaşama döndürülmeye çalışılıyor.

Yaklaşık 40 dakikadır yapılan kalp masajına cevap vermediği öğrenildi.

HASTANE: HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi'nden yapılan açıklamaya göre Mustafa Koç'un hayatta olduğu ve yaşam tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

AMERİKAN HASTANESİ'NE SEVK EDİLECEK

Kalp krizi geçiren ve müdahale edilen Mustafa Koç'un Beykoz Devlet Hastanesi'nden bir helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesine sevki için hazırlıklara başlandı.

KOÇ HOLDİNG'TEN AÇIKLAMA

Koç Holding'den yapılan açıklamada, Mustafa Koç'un tedavisinin devam ettiği belirtildi.

MUSTAFA KOÇ KİMDİR?

Mustafa Vehbi Koç (d. 1960, İstanbul), Türk iş adamı. Koç Holding yönetim kurulu başkanıdır. İsviçre'de Lyceum Alpinum Zuoz (1980) ve ABD'de George Washington University (1984) mezunudur. 4 Nisan 2003'ten beridir Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Sosyal alandaki hobileri golf, binicilik, havacılık ve Scuba'dır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Mustafa Koç evli ve iki kız çocuk babasıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesidir. İstanbul Golf Kulübü'nün başkanlığını yapmaktadır.

Mustafa Koç, 2014'te Danimarka'da düzenlenen Bilderberg toplanısına davetli olarak katılmıştır.[3]21 Ocak 2016 yılında kalp krizi geçirmiş acilen hastaneye kaldırılmıştır