Sözcü gazetesinde muhabirlik yapan Edda Sönmez, Beşiktaş'ın eski oyuncusu Pascal Nouma ile röportaj yaptı. Birlikte çektirdiği fotoğrafları da sosyal medyada yayınladı.
OYUNCU SEVGİLİSİ KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ
Bunu gören ve 6 aydır birlikte olduğu ünlü sinema ve dizi oyuncusu Saruhan Hünel, kıskançlık krizine girdi. Daha önce de birkaç kez dövdüğü Sönmez'i hastanelik etti.


GAZETECİ SEVGİLİ ŞİKAYETÇİ OLDU
Son saldırının ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nın yolunu tutan Sönmez, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Sönmez, "Daha önce de 4 kez saldırıya uğradım. Mesleki kaygılar nedeniyle şikayetçi olmadım. Ama şimdi, darp olayına ilişkin vücudumun çeşitli yerlerinin fotoğraflarını çektim, dosyaya sunacağım" dedi.


AĞLAYARAK YALVARDIM, TEKMELEMEYE DEVAM ETTİ
Sönmez, Pascal Nouma ile yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması üzerine, Hünel'in önce telefonla hakaretler edip ardından da Üsküdar'daki evine gelerek kendisini darp ettiğini iddia etti. Sönmez, "Kapıyı açar açmaz tekme ile vurmaya başladı. Yere düştüm, yüzümü kapattım. Bu şekilde vurmaya devam etti. Vücudumun her yerine tekme attı. Ağlayarak beni bırakması için yalvardım. Ama beni bu hale getirdi" dedi.


"DÖVERKEN FITIK OLDUM"
Bu saldırıdan bir süre sonra Hünel'in kendisine "Seni döverken belimi incittim ve fıtık tedavisi olmaya başladım" diye mesaj attığını belirten Sönmez, koruma istedi. Ayrıca Hünel'in cezalandırılmasını ve evine yaklaştırılmamasını talep etti.