Yeğeninin gönderdiği 44 yıl önce kaybettiği babasının ses kaydını Instagram'dan paylaşan Emrah, videonun altına şu notu yazdı:

"İLK DEFA BABAMIN SESİNİ DUYDUM"
"Babamsız 44 yıl geçti gitti ama babamın yüreğimdeki sevgisi hiç bir zaman bitmedi ve hasreti yüreğimi hep kavurdu.... Ve bugün 2016 yılının ilk günü bana en büyük yeni yıl hediyesini çok sevdiğim yeğenim gönderdi sağolsun varolsun, bu hediye çok ama çok özeldi babamın sesiydi... İlk defa babamın ses tonunu ve konuşmasını duydum gözlerim dola dola dinledim.

"MEKANIN CENNET OLSUN BABAM"
Babam hastalığını anlatmakta ve konuşmakta zorlanıyor çok belli, sesini ilk defa duyduğum için çok farklı duygular yaşadım inanın tarif edemem çok küçük yaşta kaybettiğim ve hiç bir zaman sarılamadığım ancak görmeden hayran olduğum canım babamın sesini duymayı yıllar sonrada olsa rabbim nasip etti bana şükürler olsun.. Babam mekanın cennet olsun, şundan çok eminim hayat yolculuğunda çok dürüst onurlu gururlu ve haysiyetli bir terziydin, senin oğlunda senin yolunda gözün hiç arkada kalmasın... Seni çok seven oğlun Emrah Erdoğan..."