Yerli komedinin öncü isimleri olan Şafak Sezer ve Şahan Gökbakar arasındaki rekabet Kolpaçino 3. Devre'nin vizyona girmesiyle birlikte yeniden kızıştı. Boxoffice Türkiye'nin 11-13 Mart haftasonu verilerine göre bakalım hangi film kaçıncı sıraya, kaç seyirci ile yerleşti:
Bu haftanın galibi vizyondaki ilk haftasını kutlayan Kolpaçino 3. Devre oldu. Taze yapım ilk haftasında Şahan'ı yerinden ederek 484 bin 404 seyirci ile rakiplerine fark atarak kırarak 1. sıraya oturdu. Listenin 2. sırasını ise aile filmi Annemin Yarası aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin önemli bir kısmını kadrosunda toplayan taze yapım ilk haftasında 101 bin 586 seyirciye ulaştı. Listenin 3. sırasında ise geçtiğimiz haftanın galibi yerli komedi Osman Pazarlama yer buldu. Şahan Gökbakar imzalı film haftasonunda 91 bin 144 kişi tarafından izlendi.
Listede yerli komediyi takip eden yapım ise vizyondaki ilk haftasını kutlayan Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 oldu. Tris ve Four'u yeniden başrolüne oturtan distopik yapım 76 bin 520 seyirci topladı. Listede 5. sırayı ise yerli komedi Kaçma Birader aldı. Kalabalık kadrosuyla yerli komedi haftasonunda 57 bin 175 kişiyi salonlara çekmeyi başardı. Listenin 6. filmi ise Ali Kundilli 2 oldu. Yerli devam halkası haftasonunda 55 bin 79 kişilik gişe yaptı. Listenin 7. yapımı Mısır mitolojisinden doğan Mısır Tanrıları oldu. Fantastik yapım 3. haftasında 26 bin 718 seyirciye ulaştı.
Listenin 8. sırasında ise Gerald Butler'lı Kod Adı: Londra geldi. İngiltere'yi arka planına alan devam halkası 2. haftasında 21 bin 383 kişiye ulaştı. Listenin geçtiğimiz haftaya göre 1 sıra gerileyerek 8. sırasında yer alan yapım ise 5. Dalga oldu. Cloe Moretz'li bilimkurgu yapımı 19 bin 788 seyirci tarafından izlendi. Listenin son sırasındaki yapım ise Deadpool oldu. Çenesi düşük anti kahraman geçtiğimiz haftaya göre 5 sıra gerilese de 15 bin 917 seyirciye ulaşmayı başardı