Acun Ilıcalı bu akşam acil olarak Survivor ada konseyini topluyor. Yarışmada birbirine giren Semih Öztürk veya Zafer Mete diskalifiye olabilir. Survivor adasından gelen haberlere göre Semihle Zafer arasındaki olay diskalifiye olmalarına sebep olabilecek kadar büyük. İkilinin kavga ettikleri ve birbirlerine şiddet uyguladıkları söyleniyor.

ACUN, GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİP KARAR VERECEK

Semih ve Zafer arasındaki olayın görüntülerinin olduğu öğrenildi. Acun Ilıcalı olayın görüntülerini izleyip kararını bu akşam ada konseyinde açıklayacak.

"GÖRÜNTÜLERİ İZLEME ŞANSIMIZ OLMADI"

Acun Ilıcalı Semih Zafer olayıyla ilgili şu bilgileri verdi: "Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı.

"BU GERİLİM BAŞKA BİR BOYUTA GEÇTİ"

Malesef çok yorum da yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malesef... Bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar.

"ACİL DURUM KONSEYİ TOPLANIYOR"

Yarın akşam (bu akşam) acil durum konseyi olacak. Görüntüleri izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şu andaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil."

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2016'da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Survivor 2016’da bu hafta adaya veda eden isim ünlüler takımından Mehmet oldu. Survivor 2016'da heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Survivor 2016'da kritik eleme bir hayli gergin geçti. Herkes Atakan'ın SMS oylamasında birinci olmasını beklerken hesaplar çok karıştı. Tuğba Özay SMS sıralamasında birinci olarak herkesi çok şaşırttı. Özay eleme ile burun burunayken bir anda bu çizgiden çıkarak elemek için birinin adını söylemek hakkına sahip oldu. Değişimler dolayısıyla Yunus Günce ile birlikte üç isim elenme riskiyle karşı karşıya kaldı. Nagihan, Mehmet ve Yunus arasında geçen eleme sonucunda Mehmet  adaya veda etti.

ZAFER VE SEMİH MESELESİ
Kavga ettikleri tahmin edinilen Zafer ve Semih hakkında Acun Ilıcalı yarın akşam incelemelerin ardından açıklama yapılacağını söyledi. Dolayısıyla Zafer ve Semih'in kaderi belirsizliğini koruyor.