Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programına konuk olan Pakize Suda, yüzüne yaptırdığı lazer operasyonu ile ilgili merak edilenleri anlattı.
 
Ünlü sunucu ve oyuncu, "14 kilo verdim. Ekmek yemedim, günde 2 öğün kahvaltı yaptım. Biber, domates, zeytin'i püre yaparak kaşıkla yiyorum. Salata yapıyorum, üzerine ceviz ve çok az sızma zeytinyağı koyarak yiyorum. 14 kiloyu 2-3 ay gibi çok kısa bir sürede verdim. Bazı sıkıntıların oluyor, söyleyemiyorsun içine atıyorsun o da beni eritti" ifadelerini kullandı.
 
Pakize Suda, "Yüzümde çok incecik çizgiler vardı. Doktor, lazerle o çizgilerimi aldı. 10 dakika sürdü işlem. Sanırsın mangalda et pişiyor. Nebahat Çehre'yi kuaförde gördüm bana 'Seninki hala neden geçmedi, benimki 1 haftada geçiyor' dedi. Nebahat Çehre'nin eti çok güzel. Sarkan bir et değil. Ben bu operasyonu, Antalya'da yaptırdım. Yüzümdeki pembelik 3 ay sürecek. Hiç umrumda değil, takıyorum maskeyi şapkayı istediğim yere gidip oturuyorum. Elmacık kemiğinden burnu görünmeyen sosyetik isimler var" şeklinde konuştu.