Avlu son yeni bölümü ile Star Tv'de ekrana geldi. Avlu son yeni bölüm izlemek isteyenler sitemizdeki 'Avlu son bölüm izle' linkine tıklayabilirler. Star ekranlarının iddialı dizisi 15. son bölümü ile seyircisiyle buluştu. Avlu son bölümde Zerrin müdür Kudret ile birlikte çalışıyor. Kudret'e eski gücünü vereceğini söyleyen müdür, onu avcunun içine alıyor. Peki Avlu 16. yeni fragmanda neler yaşanıyor? Avlu 16. yeni bölümünde neler yaşanacak? Avlu son yeni bölümü ile seyirciyi merak içerisinde bıraktı. Ardından izleyici Avlu 16. yeni fragmanı aramaya başladı. Bizde sizler için 15. son bölüm izle ve Avlu 16. yeni fragman izle yi derledik... Avlu yotube ve puhu tvden de izleyebilirsiniz.

Avlu Son Bölüm ve Yeni Fragman izle

Star ekranlarının en sevilen dizisi Avlu son yeni 15. bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Avlu izlemek isteyenler Avlu youtube, puhu tv izle aramalarına devam ediyor. Avlu 15. son yeni bölümde; Yeni gelen üç mahkum tüm dengeleri sarsacaktır. Diğer yandan Oktay ve Murat gerginliğindeki Zerrin’in rolü; git gide büyümektedir. Herkesin ilgisi bu üç mahkum üzerindeyken, Kudret de intikam planları içindedir. Şimdi Deniz’in aklında kocaman bir soru işareti vardır: Alp’in Deniz’i öldürmesi için gönderdiği kiralık katil, yeni gelen mahkumlardan hangisidir? Avlu 15. Son Yeni Bölüm İZLE STAR Tv: Avlu 16.Yeni Fragman İZLE (Youtube, Puhu Tv)

Avlu 14. bölümde neler yaşandı?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır. Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir?

Avlu son bölüm izle