Kızım yeni bölüm full izle, Kızım son bölüm full izle, Kızım 4. bölüm TV8 izle, Kızım 5. bölüm fragmanı, Kızım full tek parça izle... TV8 ekranlarında bu sezon başlayan ve hikayesiyle izleyenleri duygulandıran dizi Kızım, 12 Ekim akşamı 4. bölümü ile ekranlara geldi. Kızım dizisi, Öykü ile Demir arasındaki baba-kız ilişkisini hem duygusal hem de komik açıdan izleyiciye sunuyor. Beren Gökyıldız ile Buğra Gülsoy'un uyumuyla diziseverleri ekran başına kilitleyen ve büyük beğeni toplayan dizide bu hafta neler oldu? Kızım yeni bölüm canlı izle, Kızım son bölüm canlı izle, Kızım 4. bölüm canlı izle, Kızım 4. bölüm full izle, Kızım full tek parça izle ayrıntıları haberimizde...

KIZIM 4. BÖLÜM İZLE (KIZIM 4. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE) 

KIZIM 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

KIZIM GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

2. bölümün sonunda Demir’den kaçmak için yola atlayan Öykü’yü son anda yakalayan Demir’e bir araba çarpmış ve bölüm böyle sonlanmıştı. İzleyiciler Demir ve Öykü’nün durumunu merakla bekliyordu. 3. bölümde ikisinin de ciddi bir şeyleri olmadığı görüldü. Fakat Öykü’nün herkesten gizlediği hastalığı ortaya çıkacak mıydı? Kendisine biyopsi yapılacağını öğrenen Öykü, hastalığının ortaya çıkıp Demir’in de onu terketmesinden korktuğu için hastaneden kaçtı. Candan ve Demir uzun aramalar sonunda Öykü’yü çadırlarında buldu fakat Öykü tekrar hastaneye gitmemek için Demir ve Candan’ı ikna etti. Demir’in kafasında yine gitme fikirleri dolaşıyordu. Hastaneden gizlice ayrılmaya çalışırken Öykü’ye yakalanan ve vicdanına yenik düşen Demir bu sefer Ankara’ya gitme konusunda oldukça kararlıydı. Uğur’un ise Jilet'le başı beladaydı. Candan’ın evindeki antikayı söz verdiği gibi Jilet’e getiremeyen Uğur, Demir’i sıkıştırınca Demir antika tabloyu Uğur’a verdi. Antika tabloyu vererek hem Jilet belasından kurtulma hem de zengin olma hayalleri kuran Uğur’u bir sürpriz bekliyordu. Antika tablo sahteydi. Jilet ve adamından dayak yiyen Uğur, Candan’ın evinin önüne kamyoneti çekti ve antika tabloyu almak için Demir’le boğaz boğaza geldi. Bu sırada kontrol için gittiği hastaneden dönen Candan bu manzarayı gördü ve dizi bu sahneyle bitti. Bakalım 4. bölümde Candan’ın tepkisi ne olacak? Kızım dizisi 5.bölümde neler olacak?

KIZIM DİZİSİ OYUNCULARI

Beren Gökyıldız (Öykü)

2009 yılında dünyaya gelen ekranların minik yıldızı Beren Gökyıldız, İlköğretim düzeyinde eğitimine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi ile edinen Beren, sergilediği performans ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Çocuklardan oluşan kadrosu ile komedi skeçlerine yer veren program Güldüy Güldüy Show'da yer almıştır. 2017 yılına gelindiğinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri gibi başarılı isimlerin yer aldığı Anne dizisinde başrol oynamıştır. Ekranların en genç yeteneklerinden biri olan Beren Gökyıldız, TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Kızım adlı projede Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrolü paylaşmaktadır.

Buğra Gülsoy (Demir)

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı.

Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandıran Gülsoy, Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, Kuzey Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmış ve bu dizide Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Sonrasında TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde başrol oynamıştır ve Mete karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, daha sonra Aşk Yeniden adlı dizide Özge Özpirinçci ile başrolü paylaşmıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu​ (Candan Hoşgör)

29 Ekim 1989 tarihinde Berlin'de dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu,  İlkokula Türkiye'de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvar da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu.

İlk oyunculuk deneyimini Es-Es dizisinde İrem karakteri ile tattı. Ardından pek çok dizi ve film projesinde yer alan Tuğutlu, Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Sonra ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin karakterini canlandırdı. 

Tugay Mercan (Uğur) 

Lise eğitimini İstanbul Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı ve Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk okudu. Konservatuvar da öğrenci olduğu yıllar da Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda oyunculuk yapmaya başladı. Mezun olduktan sonra da bu kurumda çalışmaya devam etti. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra dizi filmlerde de rol alan Mercan "Suskunlar adlı TV dizisinde canlandırdığı Zeki karakteri ile tanındı. Asla Vazgeçmem, Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan ve Kayıtdışı gibi dizilerde rol aldı.