Kızım 5. son bölüm izle, Kızım dizisi 5. bölüm full izle, Kızım 5. bölüm TV8 izle, Kızım 6. bölüm fragmanı, Kızım full tek parça izle... Ekranların daha çok eğlence programlarıyla bilinen kanalı TV8, bu sezon yepyeni dizilerle televizyon izleyicisinin karşısına çıkıyor. Kızım dizisi, TV8 ekranlarının bugüne kadar en çok beğenilen dizileri arasında yer alıyor! Başrollerinde Beren Gökyıldız ve Buğra Gülsoy'un bulunduğu dizi, bu hafta 5. bölümü ile ekranlara geliyor! 19 Ekim akşamı yayınlanacak olan Kızım 5. bölümde neler olacak merakla bekleniyor! Kızım 5. bölüm izle, Kızım TV8 full izle, Kızım 5. bölüm izle, Kızım son bölüm izlei Kızım yeni bölüm full izle, Kızım dizisi tek parça izle, Kızım 19 Ekim bölümü izle, Kızım oyuncuları gibi detaylar sizlerle...Öykü ile Demir'in artık birbirlerine alışmış olmaları dikkatlerden kaçmıyor! Ayrıca çok iyi bir uyum yakalayan ikilinin samimi ve gerçekçi sahneleri izleyicilerden tam puan alıyor! Öykü'nün herkesten sakladığı hastalığı ortaya çıkacak mı? Öykü'nün annesi ve babası kim? Kızım 5. bölüm 2. fragmanında Öykü'nün annesi ortaya çıkıyor! Peki annesi nerede? Öykü ile buluşacak mı? İşte detaylar...

KIZIM 5. BÖLÜM İZLE TV8 (KIZIM 5. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE TV8)

KIZIM 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

SELİN ŞEKERCİ, KIZIM KADROSUNA DAHİL OLDU

Sevilen oyuncu Selin Şekerci, Kızım dizisinin kadrosuna dahil oldu. Şekerci, dizide Öykü'nün annesi rolünde izleyiciyle buluşacak.

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 yılında İzmir, Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamlayan Selin Şekerci , 8 yaşına kadar bale eğitimi almıştır. İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra 18 yaşında İstanbul'a gelen Şekerci, dizi ve reklamlarda oynamaya başlamıştır.

2006 yılında rol aldığı Sağır Oda dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ancak Melekler Korusun dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol alan Şekerci 2012 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliği üstlendiği Benim İçin Üzülme dizisinde Irmak karakterini canlandırdı.

Selin Şekerci geçtiğimiz sene Çoban Yıldızı dizisinde oynamıştı.

2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesi kazanan Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır. 1,68 boyunda, 57 kilo olan Selin Şekerci İkizler burcudur

KIZIM DİZİSİNİN KONUSU

Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.