Denayer'in sakatlığı sonrası sağ bekte Sabri Sarıoğlu'nu kullanan tecrübeli çalıştırıcı, stoperde Semih Kaya ve Aureline Chedjou'ya forma verdi.

Carole'ün sakatlığı sonrası sol bekte forma şansı bulan Olcan Adın, Denizli'nin tercihleri arasına giremeyip yedek soyunurken, son dönemde stoper oynatılan Hakan Balta ise yeniden eski pozisyonuna çekilerek, sol bekte görev aldı.

Ayrıca, Selçuk İnan'la birlikte ön liberoda değişimli olarak görev alan iki oyuncudan hem Bilal Kısa hem de Jose Rodriguez yedek soyunurken, Denizli'nin bu pozisyonda tercihi Emre Çolak oldu.

Öte yandan, henüz yardımcıları açıklanmayan Denizli'nin yanında, kondisyoner Stefano Morreno ve kaleci antrenörü Claudio Taffarel yer aldı.

HAKAN VE PODOLSKİ MAÇA YETİŞTİRİLDİ
Galatasaray'da sakatlıkları bulunan oyunculardan Hakan Balta ve Lukas Podolski, Kasımpaşa maçına yetiştirildi.

Antrenmanda yaşadıkları sakatlıklar nedeniyle Kasımpaşa önünde forma giyip giyemeyecekleri merakla beklenen iki oyuncu, takımın son idmanında yer alıp, bugün de 11'de sahaya çıktılar.

Sarı-kırmızılı ekipte, tedavileri süren Hamit Altıntop, Lionel Carole ve Jason Denayer, kadroda yer almadı.

Öte yandan, Jem Paul Karacan ve Koray Günter maç kadrosuna alınmadılar.

TARAFTARLARDAN TAKIMA UYARI
Karışılaşmayı izlemek üzere Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda yerlerini alan sarı-kırmızılı taraftarlar, oyunculara tezahüratlarla uyarıda bulundu.

Maç öncesi yalnızca Fernando Muslera ve Wesley Sneijder'i tribüne çağıran taraftarların, "Sabrımız taşıyor, adam gibi oynayın" şeklindeki tezahüratları dikkati çekti.

Müsabakayı yaklaşık bin 500 Galatasaray taraftarı takip ederken, Kasımpaşa tribünlerinde ise önemli boşluklar görüldü.

BAŞKAN ÖZBEK TRİBÜNDE YERİNİ ALDI
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kasımpaşa karşısında takımını izlemek üzere tribündeki yerini aldı.

Özbek'e, yönetim kurulu üyeleri Nasuhi Sezgin, Alper Narman, İsmail Sarıkaya, Burçin Aslan, Ali Yüce ve Selim Arda Üçer de eşlik etti.