Bir haftadır Trabzonspor'un gündemini meşgul eden Onur krizi dün milli kalecinin Trabzon'a gelmesiyle tatlıya bağlandı. Hatırlanacağı üzere Trabzonspor kafilesi UEFA 3. Ön Eleme ilk turunda Rabotnicki karşılaşması için Makedonya havaalanına geldiğinde VIP araca binme meselesinden Sportif Direktör Hurma ile tartışan Onur Recep Kıvrak, alelacele kamptan Türkiye'ye gönderilmişti. Bordo-mavili takımda büyük krize neden olan bu olay nedeniyle Süleyman Hurma ve teknik direktör Şota Arveladze istifanın eşiğinden dönmüştü. 
Başkan kabul etmedi
Rabotnicki maçı sonrası 1 hafta izin verilen Onur, geçtiğimiz cuma günü yazılı bir açıklama ile özür dilemişti. Ancak, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun İzmir'e gönderdiği özel uçakla Trabzon'a dönmeyince, kriz daha da derinleşmişti. Onur resmi izin gününden bir gün önce, dün özel aracıyla Trabzon'a geldi ve başkanla görüşmek istedi... Ancak tecrübeli kaleci, Hacıosmanoğlu'yla görüşmeyi beklerken başkanın, "İlk, benim yanıma değil, Hurma ve Şota'nın yanına gitsin" direktifi verdi. Her ikisiyle de görüşüp özür dileyen Onur, akşam idmanına çıktı. 
"HİÇ GİTMEDİM Kİ"
Onur Kıvrak, resmi siteden yaptığı açıklamada "Süleyman ağabeyle konuştuk. Bazı şeyler yanlış anlaşıldı. Süleyman ağabey ve hocam konuyu anlayışla karşıladı. Birlikte büyük güç olup takım arkadaşlarımla beraber taraftarlarımızı mutlu edecek sonuçlar alacağız" ifadelerini kullandı. Antrenmana çıkışı sırasında muhabirlerin "hoş geldin" dediği tecrübeli kaleci, "Hiç gitmedim ki" cevabını verdi. Takımla koşuya katılan Onur'a, antrenmanı izleyen bordo-mavili taraftarlar da sevgi gösterilerinde bulundu.