Fenerbahçe'de Al Ahli takımına 17 milyon Euro bedelle giden Moussa Sow, Antalyaspor maçı öncesinde sarı-lacivertli taraftarlara veda etti. Mücadele öncesinde taraftarlara forma dağıtarak veda eden Sow'a sarı-lacivertli takıma gönül verenler de yaptıkları yoğun tezahüratlarla karşılık verdi.


Moussa Sow daha sonra Başkan Aziz Yıldırım ile saha içinde bir araya geldi. Tribünlerde Sow'un golünü attıktan sonra secde yaptığı ve üzerinde "Allah her daim yanında olsun" pankartı yer aldı.


Aziz Yıldırım'dan Moussa Sow'a plaket


Sarı-lacivertli taraftarları selamlayan Moussa Sow, sahanın ortasına gelerek kısa bir açıklama yaptı. Sow, "Bu akşam benim için gerçekten zor bir akşam. Söz verdim ağlamayacağım. Bana her zaman destek veren herkese teşekkür ediyorum. Geçen yıl Kayseri Erciyesspor maçında golleri kaçırmıştım ama bana destek vermiştiniz. O günleri asla unutmayacağım" ifadelerini kullandı. Senegalli futbolcu sözlerini Türkçe olarak şu şekilde noktaladı: "En büyük Fenerbahçe"


Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ise, Moussa Sow'a yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür edip plaket takdim etti. Aziz Yıldırım'ın konuşmasında duygusal anlar yaşayan Sow, Başkan Aziz Yıldırım'ı alnından öptü.